​تخفیف ویژه و نوروزی کتاب‌ها و دیگر محصولات انتشاراتی کتابخانه و موزه ملی ملک

دوستداران کتاب و پژوهش هم‌زمان با نوروز ۱۴۰۲ می‌توانند کتاب‌ها و دیگر محصولات انتشاراتی کتابخانه و موزه ملی ملک را در کنار تخفیف ویژه که پیش از آغاز تعطیلات نوروز ارایه شده، با پنج درصد تخفیف بیش‌تر تهیه کنند.

​تخفیف ویژه و نوروزی کتاب‌ها و دیگر محصولات انتشاراتی کتابخانه و موزه ملی ملک

تخفیف ویژه و نوروزی کتاب‌ها و دیگر محصولات انتشاراتی کتابخانه و موزه ملی ملک

دوستداران کتاب و پژوهش هم‌زمان با نوروز 1402 می‌توانند کتاب‌ها و دیگر محصولات انتشاراتی کتابخانه و موزه ملی ملک را در کنار تخفیف ویژه که پیش از آغاز تعطیلات نوروز ارایه شده، با پنج درصد تخفیف بیش‌تر تهیه کنند.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه و موزه ملی ملک، وقف‌شده بر آستان قدس رضوی، فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک در آستانه نوروز 1402 خورشیدی با تخفیف ویژه، در ساختمان این موقوفه گشایش یافت. شهروندان به ویژه دوستداران فرهنگ و هنر در تعطیلات نوروزی، افزون بر آن تحفیف ویژه، می‌توانند با پنج درصد تخفیف بیش‌تر، کتاب‌ها و دیگر محصولات مرتبط این موسسه را از فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی خریداری کنند. این فروشگاه در آستانه بهار 1402 خورشیدی در سرسرای همکف ساختمان کتابخانه و موزه ملی ملک به نشانی «تهران، میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد (میدان مشق)» گشایش یافته است.

برچسب‌ها:

نظر شما: