​دوره‌های آموزشی «سندشناسی» و «بررسی روش‌های ساخت پاپیه‌ماشه در ایران» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

​دوره‌های آموزشی «سندشناسی» و «بررسی روش‌های ساخت پاپیه‌ماشه در ایران» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود مرکز آموزش موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک در تکمیل دوره‌های آموزشی تابستان ۱۳۹۴ خورشیدی، برای دوره‌های «سندشناسی» و «بررسی روش‌های ساخت پاپیه ماشه در ایران»، از دوستداران تاریخ و فرهنگ ایرانی- اسلامی، برای شرکت در دوره‌های یادشده و ثبت نام دعوت می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۴ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

برگزاری کارگاه آموزشی «تابستان من در موزه (بازی، قصه، فعالیت)» ویژه کودکان

برگزاری کارگاه آموزشی «تابستان من در موزه (بازی، قصه، فعالیت)» ویژه کودکان کتابخانه و موزه ملی ملک هم‌زمان با تعطیلات تابستانی مدرسه‌ها و دیگر مراکز آموزشی کودکان و نوجوانان، یک کارگاه آموزشی ویژه کودکان با نام «تابستان من در موزه (بازی، قصه، فعالیت)» برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۵ تیر ۱۳۹۴ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی بازدید‌های خاص

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران: موزه ملی ملک، یکی از ۴ مقصد پربازدید گردشگری پایتخت در تابستان 1394

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران: موزه ملی ملک، یکی از ۴ مقصد پربازدید گردشگری پایتخت در تابستان 1394 معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، موزه ملی ملک را به همراه سه مکان دیگر گردشگری تهران به عنوان مقاصد پربازدید در مسیرهای پیش‌بینی‌شده ستاد گردشگری شهرداری تهران در تابستان ۱۳۹۴ خورشیدی معرفی کرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۴ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

​حضور چشم‌گیر کودکان و نوجوانان در برنامه‌های بازدید کتابخانه و موزه ملی ملک

​حضور چشم‌گیر کودکان و نوجوانان در برنامه‌های بازدید کتابخانه و موزه ملی ملک حضور هدف‌مند و برنامه‌ریزی شده کودکان و نوجوانان در کتابخانه و موزه ملی ملک با رویکرد آشنایی با فرهنگ و هنر ایرانی- اسلامی در سال‌های اخیر افزایش و نمودی چشم‌گیر یافته است.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۴ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

بخش «دانلود» پورتال موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک آغاز به کار کرد

بخش «دانلود» پورتال موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک آغاز به کار کرد بخش «دانلود» پورتال موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک با منظومه‌ای از تصویرهای زیبای هنری، معماری، آثار تاریخی و اشیای موزه‌ای برای بهره‌گیری مخاطبان و دوستداران فرهنگ و هنر ایرانی- اسلامی آغاز به کار کرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۸ تیر ۱۳۹۴ در اخبار موسسه

سفر به دنیای اسرارآمیز بازوبند نقره ۵۰۰ ساله

سفر به دنیای اسرارآمیز بازوبند نقره ۵۰۰ ساله بازوبند به نمایش‌درآمده در کتابخانه و موزه ملی ملک که پیشینه ساخت آن به دوره حکم‌رانی صفویان در ایران بازمی‌گردد، تصویری جذاب از هنر ایرانیان آن روزگار در پیوند دادن میان اعتقادات، باورها و آیین‌هایشان با خلاقیت ساخت ابزارهای کاربردی به نمایش گذارده است.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۸ تیر ۱۳۹۴ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

فروشگاه عرضه محصولات فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت

فروشگاه عرضه محصولات فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت فروشگاه محصولات فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک از یکم تیر ۱۳۹۴ خورشیدی با عرضه آثار و اقلام گوناگون فرهنگی در حوزه‌های متنوع هنر و تمدن ایرانی- اسلامی گشایش یافت.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۲ تیر ۱۳۹۴ در اخبار موسسه