رونمایی از هفت اثر تاریخی و موزه‌ای با درون‌مایه بهار در کتابخانه و موزه ملی ملک

رونمایی از هفت اثر تاریخی و موزه‌ای با درون‌مایه بهار در کتابخانه و موزه ملی ملک کتابخانه و موزه ملی ملک، از هفت اثر بهاریه در گنجینه آثار تاریخی بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران، در آستانه فرارسیدن نوروز 1400 خورشیدی و هم‌زمان با برگزاری آیین وقف‌نامه‌ای گرامی‌داشت میلاد امام حسین علیه‌السلام رونمایی کرد.

ادامه مطلب

گنج ملک در انتظار گردشگران نوروز 1400 با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی

گنج ملک در انتظار گردشگران نوروز 1400 با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نخستین موزه وقفی- خصوصی و بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران، با آثاری از سه هزار سال پیش تا روزگار معاصر که گنجینه‌ای کم‌نظیر از سکه‌ها و تمبرهای تاریخی، اشیای تزیینی، تابلوهای نقاشی و نگارگری، قلمدان‌ها و آثار لاکی، خوش‌نویسی، اسناد تاریخی و نسخه‌های خطی به ویژه دیوان‌های شعر و قرآن‌های خطی را دربرگرفته است، با مجموعه‌ای از خدمات گسترده به میزبانی از گردشگران و بازدیدکنندگان نوروزی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی می‌نشیند.

ادامه مطلب

خانه تاریخی ملک، میزبان تهرانگردان و گردشگران نوروزی

خانه تاریخی ملک، میزبان تهرانگردان و گردشگران نوروزی خانه تاریخی ملک در بازار بین‌الحرمین تهران با مجموعه‌ای از خدمات گوناگون فرهنگی- تاریخی و گردشگری از گردشگران، تهرانگردان و بازدیدکنندگان نوروزی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی میزبانی می‌کند.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک از هفت اثر تاریخی و موزه‌ای با درون‌مایه بهار رونمایی می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک از هفت اثر تاریخی و موزه‌ای با درون‌مایه بهار رونمایی می‌کند کتابخانه و موزه ملی ملک، هم‌زمان با برگزاری آیین وقف‌نامه‌ای گرامی‌داشت میلاد امام حسین علیه‌السلام و در آستانه فرارسیدن نوروز 1400 خورشیدی از هفت اثر بهاریه در گنجینه آثار تاریخی بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران رونمایی می‌کند.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک از نگاره معراج پیامبر اسلام (ص) در نسخه خطی هفت اورنگ جامی رونمایی کرد

کتابخانه و موزه ملی ملک از نگاره معراج پیامبر اسلام (ص) در نسخه خطی هفت اورنگ جامی رونمایی کرد کتابخانه و موزه ملی ملک، هم‌زمان با برپایی آیین وقف‌نامه‌ای گرامی‌داشت مبعث حضرت رسول اعظم صلی‌الله علیه و آله و سلم، از نگاره معراج پیامبر اسلام (ص) در نسخه خطی هفت اورنگ جامی رونمایی کرد.

ادامه مطلب

نگاره معراج پیامبر اسلام (ص) در نسخه خطی هفت اورنگ در کتابخانه و موزه ملی ملک رونمایی می‌شود

نگاره معراج پیامبر اسلام (ص) در نسخه خطی هفت اورنگ در کتابخانه و موزه ملی ملک رونمایی می‌شود کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین وقف‌نامه‌ای گرامی‌داشت مبعث حضرت رسول اعظم صلی‌الله علیه و آله و سلم را با برنامه‌های گوناگون فرهنگی، هنری و آیینی هم‌زمان با فرارسیدن سال‌روز مبعث پیامبر گرامی اسلام (ص) با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برپا می‌دارد.

ادامه مطلب

آیین بزرگ‌داشت مرحوم حاج محسن قلهکی برگزار شد

آیین بزرگ‌داشت مرحوم حاج محسن قلهکی برگزار شد خانه تاریخی ملک در بازار تهران، آیین بزرگ‌داشت مرحوم حاج محسن قلهکی هم‌زمان با هفتمین روز درگذشت این «عبد صالح و مومن درستکار بازار تهران» را برگزار کرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها بازدید‌های خاص

آیین رونمایی از دو مجموعه کتاب اهدایی به کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد

آیین رونمایی از دو مجموعه کتاب اهدایی به کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد آیین رونمایی از دو مجموعه کتاب اهدایی به موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران برگزار شد.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک از دو مجموعه کتاب اهدایی رونمایی می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک از دو مجموعه کتاب اهدایی رونمایی می‌کند کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین رونمایی از دو مجموعه اهدایی کتاب «خانواده چیت‌چیان» و «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» را در روز چهارشنبه 13 اسفند 1399 با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

کتاب «مکاتبات ناصرالدین شاه با کامران میرزا نایب‌السلطنه» رونمایی شد

کتاب «مکاتبات ناصرالدین شاه با کامران میرزا نایب‌السلطنه» رونمایی شد آیین گرامی‌داشت میلاد امام علی علیه‌السلام به سفارش زنده‌یاد حاج حسین آقا ملک، بنیان‌گذار و واقف کتابخانه و موزه ملی ملک در روز چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ برگزار شد.

ادامه مطلب