بازدید گروه‌های ایران‌شناس خارجی از برنامه‌های جشنواره ماه هشتم

بازدید گروه‌های ایران‌شناس خارجی از برنامه‌های جشنواره ماه هشتم منتشر شده در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

بازدید گروه‌های ایران‌شناس خارجی از برنامه‌های جشنواره ماه هشتم

گروهی از ایران‌شناسان خارجی از کشورهایی چون اوکراین، روسیه، آلمان و گرجستان با حضور در کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، از برنامه‌های هفتمین جشنواره ماه هشتم به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، هفتمین جشنواره ماه هشتم با برنامه‌های گوناگون فرهنگی و هنری همچون نمایشگاه، تور ویژه، نشست تخصصی، کارگاه آموزشی، شهر فرنگ‌خوانی، نقالی و منقبت‌خوانی از روز یک‌شنبه 25 مرداد 1394 تا روز چهارشنبه 4 شهریور 1394 خورشیدی در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود. این جشنواره با برگزاری آیین گرامی‌داشت میلاد امام رضا علیه‌السلام در روز چهارشنبه 4 شهریور 1394 خورشیدی پایان خواهد یافت.

کتابخانه و موزه ملی ملک، نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران و یکی از شش کتابخانه بزرگ کشور در حوزه نسخه‌های خطی است که در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به نشانی «میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد» جای گرفته است. این گنجینه در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 8:15 تا 16:45 (پنج‌شنبه‌ها تا 15:45) فعالیت می‌کند. بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران از دوستداران هنر و فرهنگ ایرانی- اسلامی دعوت می‌کند برای بهره‌گیری از برنامه‌های گوناگون جشنواره ماه هشتم به این گنجینه مراجعه کنند، از مطالب وب‌سایت آن به نشانی www.malekmuseum.org بهره ببرند یا برای دریافت آگاهی‌های بیش‌تر با شماره تلفن 66751291 (روابط عمومی) تماس بگیرند.

گزیده تصویرهای این بازدید را می‌توانید در اینجا ببینید.

نظر شما: