​رونمایی مجموعه لالایی‌های کودکانه رضوی در کتابخانه و موزه ملی ملک

​رونمایی مجموعه لالایی‌های کودکانه رضوی در کتابخانه و موزه ملی ملک منتشر شده در تاریخ ۰۵ شهریور ۱۳۹۴

مجموعه لالایی‌های کودکانه رضوی با هنرمندی عبدالجبار کاکایی در مقام ترانه‌سرا و فردین خلعتبری آهنگ‌ساز این مجموعه در آیین گرامی‌داشت میلاد ستاره پرفروغ آسمان ایران‌زمین، حضرت امام رضا علیه‌السلام، چهارشنبه چهارم شهریور 1394 خورشید، در میان مشتاقان خاندان عصمت در کتابخانه و موزه ملی ملک رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، در این آیین که با اجرای آیین‌های ویژه نقالی، منقبت‌خوانی و شعرخوانی، همراه بود، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین شاهمرادی دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور، علی ثابت‌نیا مدیرعامل موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، عبدالجبار کاکایی شاعر، فردین خلعتبری آهنگ‌ساز و نصرالله حدادی پژوهشگر و تهران‌شناس مهمانان ویژه آیین گرامی‌داشت میلاد امام رضا علیه‌السلام بودند.

مجموعه لالایی‌های کودکانه رضوی، تولید موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی است. سازندگان و هنرمندان این اثر، لالایی‌هایی از جنس عشق و ارادت به رئوف هشتم و با شمیم خوش زیارت برای کودکان این سرزمین خوانده‌اند. عبدالجبار کاکایی، شعرها و ترانه‌های این مجموعه را سروده و فردین خلعتبری آهنگ‌سازی و تنظیم آن را برعهده داشته است. 

نظر شما: