کتابخانه و موزه ملی ملک، نشست «آسیب‌شناسی اسناد جنگ» را برگزار می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک، نشست «آسیب‌شناسی اسناد جنگ» را برگزار می‌کند کتابخانه و موزه ملی ملک با همکاری کتابخانه تخصصی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، نشست «آسیب‌شناسی اسناد جنگ» را با سخنرانی غلامرضا عزیزی برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۴ مهر ۱۴۰۰ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی

کتابخانه و موزه ملی ملک، نشست «آسیب‌شناسی ادبیات دفاع مقدس» را برگزار می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک، نشست «آسیب‌شناسی ادبیات دفاع مقدس» را برگزار می‌کند کتابخانه و موزه ملی ملک با همکاری موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، نشست «آسیب‌شناسی ادبیات دفاع مقدس» را با سخنرانی ابوالفضل درخشنده برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

مرحوم ملک باید به عنوان میراث فکری و فرهنگی جامعه معرفی شود

مرحوم ملک باید به عنوان میراث فکری و فرهنگی جامعه معرفی شود تولیت آستان قدس رضوی، شخصیت حاج حسین آقا ملک، بنیان‌گذار و واقف کتابخانه و موزه ملی ملک را میراث فکری و فرهنگی جامعه خواند که باید به عموم مردم معرفی شود تا موجب اشاعه این نوع نگاه ‌شود.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک، نشست «عکاسی جنگ» را برگزار می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک، نشست «عکاسی جنگ» را برگزار می‌کند کتابخانه و موزه ملی ملک با همکاری موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، نشست «عکاسی جنگ» را با سخنرانی علی فریدونی و ساسان مویدی برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

«راویان پایداری»؛ کاری از کتابخانه و موزه ملی ملک و موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

«راویان پایداری»؛ کاری از کتابخانه و موزه ملی ملک و موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس «راویان پایداری» مجموعه برنامه‌های ویژه مشترک کتابخانه و موزه ملی ملک و موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، هم‌زمان با هفته دفاع مقدس، از روز پنج‌شنبه یکم مهر 1400 خورشیدی آغاز می‌شود.

ادامه مطلب

بانک اطلاعات آثار کتابخانه و موزه ملی ملک چه خدمت‌هایی به پژوهشگران ارایه می‌دهد

بانک اطلاعات آثار کتابخانه و موزه ملی ملک چه خدمت‌هایی به پژوهشگران ارایه می‌دهد بانک اطلاعاتی آثار کتابخانه و موزه ملی ملک، از مهم‌ترین ابزارهای این گنجینه بزرگ برای ارایه خدمات غیر حضوری به مخاطبان به ویژه نسخه‌پژوهان و پژوهشگران در زمینه شناخت آثار تاریخی به شمار می‌آید. این بانک داده‌های تخصصی، در روزگاری که بخشی مهم از خدمات نهادها و مرکزهای خدمات‌رسان به جامعه، مجازی و غیر حضوری شده، دستاوردی نیک برای بخش پژوهش و تولید علم در کشور در دو گستره مهم کتابخانه‌ای و موزه‌ای است.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی

نشر و بازنشر نفایس خطی قرآنی کتابخانه و موزه ملی ملک گسترش می‌یابد

نشر و بازنشر نفایس خطی قرآنی کتابخانه و موزه ملی ملک گسترش می‌یابد با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک و بنیاد قرآن، زمینه گسترش نشر و بازنشر نفایس قرآنی از گنجینه نسخه‌های خطی و کتاب‌های چاپ سنگی بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران فراهم می‌آید.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک مجموعه برنامه‌های فرهنگی دفاع مقدس را به اجرا می‌گذارد

کتابخانه و موزه ملی ملک مجموعه برنامه‌های فرهنگی دفاع مقدس را به اجرا می‌گذارد موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک مجموعه برنامه‌های گوناگون فرهنگی با رویکرد حوزه تخصصی موزه‌ای و کتابخانه‌ای را با همکاری موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، هم‌زمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس اجرا می‌کند.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک بازگشایی شد

کتابخانه و موزه ملی ملک بازگشایی شد کتابخانه و موزه ملی ملک، خدمات‌رسانی فرهنگی به مخاطبان را از روز دوشنبه 29 شهریور 1400 خورشیدی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی ازسرمی‌گیرد.

ادامه مطلب