کارگاه و دوره آموزشی نقاشی پشت شیشه و آینه در کتابخانه و موزه ملی ملک

کارگاه و دوره آموزشی نقاشی پشت شیشه و آینه در کتابخانه و موزه ملی ملک «آشنایی با نقاشی پشت شیشه و آینه» یک کارگاه و دوره جذاب آموزشی در موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک است که پیشینه‌ای ده ساله در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران دارد.

ادامه مطلب

گشایش دو نمایشگاه آثار کتابخانه‌ای و موزه‌ای و تجلیل از دو اهداکننده در کتابخانه و موزه ملی ملک

گشایش دو نمایشگاه آثار کتابخانه‌ای و موزه‌ای و تجلیل از دو اهداکننده در کتابخانه و موزه ملی ملک کتابخانه و موزه ملی ملک مجموعه‌ای از نمایشگاه‌های کتاب و آثار موزه‌ای و برنامه‌های فرهنگی را همزمان با برپایی آیین گرامی‌داشت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه خوانش تخصصی نسخه‌های خطی «ذخیره خوارزمشاهی» را برای دانشجویان پزشکی برگزار کرد

کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه خوانش تخصصی نسخه‌های خطی «ذخیره خوارزمشاهی» را برای دانشجویان پزشکی برگزار کرد کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه خوانش و بازخوانی تخصصی نسخه‌های خطی کتاب ارزشمند «ذخیره خوارزمشاهی» را با حضور شماری از دانشجویان رشته‌های پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار کرد.

ادامه مطلب

همکاری موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک و موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران گسترش می‌یابد

همکاری موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک و موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران گسترش می‌یابد همکاری‌های موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک و موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران در زمینه‌های مربوط به فرهنگ و تمدن اسلامی- ایرانی گسترش می‌یابد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۵ دی ۱۴۰۰ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها

بانو ایران دست‌غیب بهشتی، از اهداکنندگان بزرگ آثار تاریخی به کتابخانه و موزه ملی ملک درگذشت

بانو ایران دست‌غیب بهشتی، از اهداکنندگان بزرگ آثار تاریخی به کتابخانه و موزه ملی ملک درگذشت بانو ایران دست‌غیب بهشتی اهداکننده آثار تاریخی به کتابخانه و موزه ملی ملک درگذشت. موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک درگذشت این بانوی نیک‌اندیش و نیکوکار و یکی از اهداکنندگان بزرگ آثار تاریخی به این گنجینه را تسلیت گفته، این رخداد ناگوار را به آگاهی دوستداران فرهنگ می‌رساند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۲ دی ۱۴۰۰ در اخبار موسسه

کتابخانه و موزه ملی ملک از کتاب «توطئه‌انگاری و توطئه‌انکاری در تحلیل سیاسی» رونمایی کرد

کتابخانه و موزه ملی ملک از کتاب «توطئه‌انگاری و توطئه‌انکاری در تحلیل سیاسی» رونمایی کرد نشست رونمایی، معرفی و بررسی کتاب «توطئه‌انگاری و توطئه‌انکاری در تحلیل سیاسی» عصر سه‌شنبه در موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۱ دی ۱۴۰۰ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی

کتابخانه و موزه ملی ملک دوره آموزشی «نقاشی پشت شیشه و آینه» را با تدریس مهرنوش بشارت برگزار می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک دوره آموزشی «نقاشی پشت شیشه و آینه» را با تدریس مهرنوش بشارت برگزار می‌کند کتابخانه و موزه ملی دوره آموزشی «نقاشی پشت شیشه و آینه» را با تدریس مهرنوش بشارت استاد و‌ پژوهشگر هنرهای سنتی برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۹ دی ۱۴۰۰ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی

نشست معرفی و بررسی کتاب «توطئه‌انگاری و توطئه‌انکاری در تحلیل سیاسی» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

نشست معرفی و بررسی کتاب «توطئه‌انگاری و توطئه‌انکاری در تحلیل سیاسی» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود کتابخانه و موزه ملی ملک، نشست معرفی و بررسی کتاب «توطئه‌انگاری و توطئه‌انکاری در تحلیل سیاسی» را برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۷ دی ۱۴۰۰ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی

آیین سوگواری و روضه شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در خانه تاریخی ملک برپا می‌شود

آیین سوگواری و روضه شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در خانه تاریخی ملک برپا می‌شود آیین سوگواری و روضه شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها با همکاری هیات امنای بازار بزرگ تهران و پایگاه بسیج در خانه تاریخی ملک برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۳ دی ۱۴۰۰ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی