برنامه «شب در موزه» در کتابخانه و موزه ملی ملک و موزه ملی ایران برگزار می‌شود

برنامه «شب در موزه» در کتابخانه و موزه ملی ملک و موزه ملی ایران برگزار می‌شود برنامه «شب در موزه» با همکاری کتابخانه و موزه ملی ملک و موزه ملی ایران به مناسبت نوروز ۱۴۰۳ و جشن میلاد امام حسن علیه‌السلام برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک نمایشگاه «بهار در گنج ملک» را برپا می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک نمایشگاه «بهار در گنج ملک» را برپا می‌کند نمایشگاه «بهار در گنج ملک» با نمایش نوروز و بهار در گزیده آثار تاریخی و نسخه‌های خطی موجود در کتابخانه و موزه ملی ملک هم‌زمان با نوروز 1403 گشایش می‌یابد.

ادامه مطلب

«بهاریه ملک» از 5 تا 9 فروردین 1403 در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

«بهاریه ملک» از 5 تا 9 فروردین 1403 در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود کتابخانه و موزه ملی ملک، «بهاریه ملک» (ویژه‌برنامه‌های نوروز 1403) را با برنامه‌های گوناگون فرهنگی و هنری به اجرا می‌گذارد.

ادامه مطلب

​کاهش ساعت خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در ماه مبارک رمضان

​کاهش ساعت خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در ماه مبارک رمضان خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در ماه مبارک رمضان (به استثنای 5 تا 9 فروردین 1403) یک ساعت کاهش خواهد داشت. این موسسه بدین‌ترتیب تا ساعت 15:30 میزبان پژوهشگران، گردشگران و دیگر مخاطبان گرامی خواهد بود.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک آیین پیشواز نوروز را با حضور دانشجویان زبان فارسی مقیم تهران برگزار کرد

کتابخانه و موزه ملی ملک آیین پیشواز نوروز را با حضور دانشجویان زبان فارسی مقیم تهران برگزار کرد کتابخانه و موزه ملی ملک در آستانه فرارسیدن بهار طبیعت، در یک آیین فرهنگی با حضور گسترده دانشجویان زبان فارسی مقیم تهران به پیشواز نوروز رفت.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک افسانه‌های نوروزی را از 5 تا 9 فروردین 1403 برای کودکان روایت می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک افسانه‌های نوروزی را از 5 تا 9 فروردین 1403 برای کودکان روایت می‌کند کتابخانه و موزه ملی ملک، ویژه‌برنامه‌ای جذاب برای کودکان در نوروز 1403 اجرا می‌کند. «باغ قصه‌ها: افسانه‌های نوروزی» در چارچوب این برنامه برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نوروز 1403 با 12 تالار موزه‌ای و کتابخانه‌ای

خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نوروز 1403 با 12 تالار موزه‌ای و کتابخانه‌ای نخستین موزه وقفی- خصوصی و بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران، با آثاری از سه هزار سال پیش تا روزگار معاصر و مجموعه‌ای از خدمات گسترده، در نوروز 1403 خورشیدی از گردشگران و بازدیدکنندگان نوروزی، همچنین پژوهشگران و دوستداران کتاب میزبانی می‌کند.

ادامه مطلب

کارگاه ساخت عروسک نوروزی تَکَم در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد

کارگاه ساخت عروسک نوروزی تَکَم در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد کارگاه کارگاه ساخت عروسک نوروزی تَکَم با حضور دو دوسته مخاطبان کودک و بزرگ‌سال در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد.

ادامه مطلب