نمایشگاه «امیرِ راه» در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت

نمایشگاه «امیرِ راه» در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت نمایشگاه «امیرِ راه؛ گزیده نسخه‌های خطی مربوط به امیرالمومنین علی علیه‌السلام در گنجینه کتابخانه و موزه ملی ملک» هم‌زمان با برگزاری آیین گرامی‌داشت عید سعید غدیر خم، در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها

نشست تخصصی «تاریخ شیعیان هندوستان» در کتابخانه و موزه ملی ملک برپا می‌شود

نشست تخصصی «تاریخ شیعیان هندوستان» در کتابخانه و موزه ملی ملک برپا می‌شود کتابخانه و موزه ملی ملک، نشست تخصصی «تاریخ شیعیان هندوستان» را با هدف آشنایی با پیشینه گسترش مذهب و اندیشه تشیع در شبه قاره هند و بررسی زیست روزمره شیعیان در تاریخ آن سرزمین، با سخنرانی سه پژوهشگر شیعه هندوستانی برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

​بازدید مدیران جمعیت دفاع از ملت فلسطین و دبیر شورای ادبیات و بیداری حوزه هنری از کتابخانه و موزه ملی ملک

​بازدید مدیران جمعیت دفاع از ملت فلسطین و دبیر شورای ادبیات و بیداری حوزه هنری از کتابخانه و موزه ملی ملک قائم‌مقام دبیر کل و معاون سیاسی و امور بین‌الملل جمعیت دفاع از ملت فلسطین به همراه دبیر شورای ادبیات و بیداری حوزه هنری از بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران بازدید کردند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۵ شهریور ۱۳۹۷ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین گرامی‌داشت عید سعید غدیر خم را برپا می‌دارد

کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین گرامی‌داشت عید سعید غدیر خم را برپا می‌دارد آیین گرامی‌داشت عید سعید غدیر خم با سخنرانی درباره جایگاه این رخداد مهم در تاریخ اسلام و ولایت، به همراه نقالی و منقبت‌خوانی در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۵ شهریور ۱۳۹۷ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها

گذری بر نخستین سکه‌های اسلامی، در کتابخانه و موزه ملی ملک

گذری بر نخستین سکه‌های اسلامی، در کتابخانه و موزه ملی ملک «نشست تخصصی بررسی افول آخرین سکه‌های ساسانی و ظهور نخستین سکه‌های اسلامی» با سخنرانی امین امینی، کارشناس و پژوهشگر سکه‌های تاریخی عصر شنبه سوم شهریور 1397 ساعت 15 در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

​نشست آشنایی با بنیاد وقفی لازیچ صربستان، در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد

​نشست آشنایی با بنیاد وقفی لازیچ صربستان، در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد ویکتور لازیچ (Victor Lazic) مدیر بنیاد لازیچ، در نشستی در کتابخانه و موزه ملی ملک، «آشنایی با بنیاد وقفی کتابخانه و موزه لازیچ صربستان» در کتابخانه و موزه ملی ملک در روز دوشنبه 29 امرداد 1397 خورشیدی سخنرانی کرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

نشست «بررسی افول آخرین سکه‌های ساسانی و طلوع نخستین سکه‌های اسلامی» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

نشست «بررسی افول آخرین سکه‌های ساسانی و طلوع نخستین سکه‌های اسلامی» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود کتابخانه و موزه ملی ملک، یک نشست تخصصی درباره سکه‌های تاریخی با نام «بررسی افول آخرین سکه‌های ساسانی و طلوع نخستین سکه‌های اسلامی» برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

هماهنگی برای بازدید میهمانان خارجی مجمع جهانی اهل بیت (علیهم‌السلام) از کتابخانه و موزه ملی ملک

هماهنگی برای بازدید میهمانان خارجی مجمع جهانی اهل بیت (علیهم‌السلام) از کتابخانه و موزه ملی ملک معاون فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت (علیهم‌السلام) در بازدید از بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران و دیدار با مدیرعامل کتابخانه و موزه ملی ملک، اعلام کرد میهمانان خارجی این مجمع از این گنجینه فرهنگی- تاریخی به گونه هدفمند بازدید خواهند کرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص