خدمات‌رسانی ویژه کتابخانه و موزه ملی ملک به کودکان در نوروز 1402 آغاز شد

خدمات‌رسانی ویژه کتابخانه و موزه ملی ملک به کودکان در نوروز 1402 آغاز شد کتابخانه و موزه ملی ملک، هم‌زمان با بازدیدهای گردشگران به ویژه خانواده‌ها در نوروز 1402، خدمات‌رسانی ویژه به کودکان و نوجوانان را با هدف آشنایی بیش‌تر با تاریخ و هنر ایران و ایجاد فضای سرگرمی در بازدیدهای خانوادگی آغاز کرد.

ادامه مطلب

​بزرگ‌ترین نسخه خطی قرآن کریم در کتابخانه و موزه ملی ملک

​بزرگ‌ترین نسخه خطی قرآن کریم در کتابخانه و موزه ملی ملک قرآن بایسنغری یک شگفتی بزرگ در میان همه مصحف‌هایی است که در گذر تاریخ اسلام کتابت شده‌اند. بزرگ‌ترین قرآن خطی جهان، داستان‌ها و روایت‌هایی شگفت در پسِ خود دارد؛ روایت‌هایی که نشان می‌دهند این اثر یگانه تاریخی چگونه آفریده شده و با گذر از هزارتوی تاریخ پرفراز و پرنشیب این سرزمین چگونه به امروز رسیده است.

ادامه مطلب

نمایشگاه «بهارستان؛ بهار در هفت منظر به روایت آثار کتابخانه و موزه ملی ملک» گشایش یافت

نمایشگاه «بهارستان؛ بهار در هفت منظر به روایت آثار کتابخانه و موزه ملی ملک» گشایش یافت نمایشگاه «بهارستان؛ بهار در هفت منظر به روایت آثار کتابخانه و موزه ملی ملک» در آستانه فرارسیدن نوروز در نخستین موه وقفی- خصوصی ایران گشایش یافت.

ادامه مطلب

فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت

فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک در آستانه نوروز 1402 خورشیدی در ساختمان این موقوفه گشایش یافت.

ادامه مطلب

بخش ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه و موزه ملی ملک برپا شد

بخش ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه و موزه ملی ملک برپا شد کتابخانه و موزه ملی ملک، بخش ویژه کودکان و نوجوانان را با هدف آشنایی بیش‌تر با تاریخ و هنر ایران و ایجاد فضای سرگرمی در بازدیدهای خانوادگی در نوروز 1402 راه‌اندازی کرد. این دسته از مخاطبان در بازدیدهای نوروزی از این موقوفه، از خدمات ویژه در این بخش بهره‌مند شوند.

ادامه مطلب

خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نوروز 1402 با 11 تالار موزه‌ای و 1 تالار کتابخانه‌ای

خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نوروز 1402 با 11 تالار موزه‌ای و 1 تالار کتابخانه‌ای نخستین موزه وقفی- خصوصی و بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران، با آثاری از سه هزار سال پیش تا روزگار معاصر و مجموعه‌ای از خدمات گسترده، در نوروز 1402 خورشیدی از گردشگران و بازدیدکنندگان نوروزی، همچنین پژوهشگران و دوستداران کتاب میزبانی می‌کند.

ادامه مطلب

تسلیت کتابخانه و موزه ملی ملک برای درگذشت استاد سیدعبدالله انوار

تسلیت کتابخانه و موزه ملی ملک برای درگذشت استاد سیدعبدالله انوار کتابخانه و موزه ملی ملک درگذشت استاد سیدعبدالله انوار، نسخه‌شناس، تهران‌پژوه، مورخ و منطق‌دان را به همه دوستداران فرهنگ تسلیت می‌گوید.

ادامه مطلب

​مهمانان «نخستین جشنواره جذب دانشجویان بین‌المللی» از کتابخانه و موزه ملی ملک بازدید کردند

​مهمانان «نخستین جشنواره جذب دانشجویان بین‌المللی» از کتابخانه و موزه ملی ملک بازدید کردند مهمانان نخستین جشنواره جذب دانشجویان بین‌المللی در ایران هم‌زمان با برگزاری این جشنواره، از کتابخانه و موزه ملی ملک بازدید کردند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی بازدید‌های خاص

​بازدید رییس موزه هنرهای کلکسیونی شانگهای چین از کتابخانه و موزه ملی ملک

​بازدید رییس موزه هنرهای کلکسیونی شانگهای چین از کتابخانه و موزه ملی ملک رییس موزه هنرهای کلکسیونی شانگهای چین در بازدید از کتابخانه و موزه ملی ملک با دستاوردهای فرهنگی این موقوفه فرهنگی آستان قدس رضوی در زمینه‌های کتابداری و موزه‌داری آشنا شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی بازدید‌های خاص

​بازدید مدیران و کارشناسان کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر از کتابخانه و موزه ملی ملک

​بازدید مدیران و کارشناسان کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر از کتابخانه و موزه ملی ملک مدیران و کارشناسان کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر در یک بازدید تخصصی از کتابخانه و موزه ملی ملک با گوشه‌هایی از کارنامه زرین فرهنگ و تمدن اسلامی- ایرانی آشنا شدند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی بازدید‌های خاص