درس‌گفتار نسخه‌شناسی فارسی (دوره مقدماتی)» به شیوه آنلاین

درس‌گفتار نسخه‌شناسی فارسی (دوره مقدماتی)» به شیوه آنلاین پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با همکاری کتابخانه و موزه ملی ملک «درس‌گفتار نسخه‌شناسی فارسی (دوره مقدماتی)» را به شیوه آنلاین برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

آیین گرامی‌داشت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها در خانه تاریخی ملک

آیین گرامی‌داشت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها در خانه تاریخی ملک کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین گرامی‌داشت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها را برپایه وقف نامه حاج حسین آقا ملک، بنیان‌گذار و واقف کتابخانه و موزه ملی ملک در روز چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ هم‌زمان با جشن‌های دهه فجر انقلاب اسلامی و ولادت امام خمینی (ره) بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

نمایشگاه‌های موزه‌ای کتابخانه و موزه ملی ملک در چهار مرکز فرهنگی تهران برپا شد

نمایشگاه‌های موزه‌ای کتابخانه و موزه ملی ملک در چهار مرکز فرهنگی تهران برپا شد پنج نمایشگاه تصویر نفایس تاریخی کتابخانه و موزه ملی ملک،‌هم‌زمان با فرارسیدن دهه فجر و سال‌روز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها در چهار مرکز فرهنگی تهران گشایش یافت.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی

بزرگداشت و تجلیل مادران و همسران شهدا و جانبازان هم‌زمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی

بزرگداشت و تجلیل مادران و همسران شهدا و جانبازان هم‌زمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی «هشتمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت» با هدف بزرگداشت و تجلیل مادران و همسران شهدا و جانبازان اعصاب و روان زیر نظر سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس، هم‌زمان با آغاز دهه فجر و به مناسبت جشن‌های میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها به میزبانی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک در روز یک‌شنبه 12 بهمن 1399 به میزبانی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد.

ادامه مطلب

نمایشگاه «گزیده مطبوعات تاریخی انقلاب اسلامی» در کتابخانه و موزه ملی ملک برپا شد

نمایشگاه «گزیده مطبوعات تاریخی انقلاب اسلامی» در کتابخانه و موزه ملی ملک برپا شد کتابخانه و موزه ملی ملک، نمایشگاه گزیده مطبوعات تاریخی انقلاب اسلامی موجود در گنجینه کتابخانه و موزه ملی ملک را هم‌زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی برپا کرد.

ادامه مطلب

بازدید رایگان از موزه ملی ملک به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی

بازدید رایگان از موزه ملی ملک به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران، دوستداران آثار تاریخی و موزه‌ای را به بازدید رایگان از تالارهای موزه‌ای بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران، به مناسبت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی فرامی‌خواند.

ادامه مطلب

برگزاری هشتمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت، یک‌شنبه 12 بهمن 1399

برگزاری هشتمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت، یک‌شنبه 12 بهمن 1399 سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس «هشتمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت» را در روز یک‌شنبه 12 بهمن 1399 به میزبانی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها بازدید‌های خاص

کتابخانه و موزه ملی ملک، رویدادهای تخصصی کتابداری، موزه‌داری و پژوهشی را هم‌زمان با دهه فجر برگزار می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک، رویدادهای تخصصی کتابداری، موزه‌داری و پژوهشی را هم‌زمان با دهه فجر برگزار می‌کند کتابخانه و موزه ملی ملک هم‌زمان با فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی و هم‌زمانی آن با جشن‌های گرامی‌داشت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها، مجموعه‌ای از برنامه‌های فرهنگی و پژوهشی را با تمرکز بر دو گستره کتاب‌داری و موزه‌داری برگزار می‌کند. این برنامه‌ها از نظر محتوایی، در ارتباط با انقلاب اسلامی و در پیوند با چهار دهه برنامه‌های فرهنگی کشور به اجرا درمی‌آید.

ادامه مطلب

خدمات‌رسانی روزانه کتابخانه و موزه ملی ملک از 4 بهمن 1399

خدمات‌رسانی روزانه کتابخانه و موزه ملی ملک از 4 بهمن 1399 کتابخانه و موزه ملی ملک، از روز شنبه 4 بهمن 1399 خورشیدی از شنبه تا پنج‌شنبه، به گردشگران، دوستداران کتاب و پژوهشگران، خدمات فرهنگی می‌رساند. بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران همچنین برای یاری‌رسانی به فرهنگ گردشگری کشور به ویژه تهران‌گردی، آمادگی دارد از بازدید تورهای تهران‌گردی با هماهنگی پیشین با رعایت دستورالعمل‌های بعداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی میزبانی کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

دو آگهی مناقصه عمومی برای «امور حفاظت فیزیکی و نگهبانی» و «امور خدمات نظافت» ​​موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک

دو آگهی مناقصه عمومی برای «امور حفاظت فیزیکی و نگهبانی» و «امور خدمات نظافت» ​​موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، دو خدمت «امور حفاظت فیزیکی و نگهبانی» و «امور خدمات نظافت» را از راه مناقصه عمومی به شرکت‌های واجد صلاحیت و دارای مجوز قانونی واگذار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۹ در اخبار موسسه ویژه‌ها