کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین گرامی‌داشت میلاد امام علی (ع) را با برنامه‌های آیینی و فرهنگی گرامی می‌دارد

کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین گرامی‌داشت میلاد امام علی (ع) را با برنامه‌های آیینی و فرهنگی گرامی می‌دارد کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین گرامی‌داشت میلاد امام علی علیه‌السلام را در آستانه نوروز 1398 خورشیدی با برنامه‌های گوناگون آیینی و فرهنگی برپا می‌دارد.

ادامه مطلب

نمایشگاه «بهارستان» در نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران گشایش یافت

نمایشگاه «بهارستان» در نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران گشایش یافت نمایشگاه «بهارستان؛ بهار در هفت منظر به روایت آثار کتابخانه و موزه ملی ملک» در آستانه فرارسیدن نوروز در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت.

ادامه مطلب

​چهارمین و واپسین جلسه کارگاه آموزشی «طب سنتی بر اساس کتاب قانون ابن سینا» برگزار شد

​چهارمین و واپسین جلسه کارگاه آموزشی «طب سنتی بر اساس کتاب قانون ابن سینا» برگزار شد چهارمین و واپسین جلسه کارگاه آموزشی «طب سنتی بر اساس کتاب قانون ابن سینا» با تدریس دکتر علی رحیمی‌خواه، متخصص و پژوهشگر طب سنتی در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

نقش سرو در فرهنگ ایرانی در موزه کتاب و میراث مستند ایران به نمایش درآمد

نقش سرو در فرهنگ ایرانی در موزه کتاب و میراث مستند ایران به نمایش درآمد نمایشگاه «سروستان؛ نقش سرو در فرهنگ ایرانی» با همکاری موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک و سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران در موزه کتاب و میراث مستند ایران برپا شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی بازدید‌های خاص

ثبت وقف‌نامه حاج حسین آقا ملک در حافظه جهانی یونسکو

ثبت وقف‌نامه حاج حسین آقا ملک در حافظه جهانی یونسکو زمینه ثبت وقف‌نامه حاج حسین آقا ملک در حافظه جهانی یونسکو، با همکاری کتابخانه و موزه ملی ملک و سازمان اسناد و کتابخانه‌ ملی ایران فراهم می‌شود. در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری میان کتابخانه و موزه ملی ملک با سازمان اسناد وکتابخانه‌ ملی ایران، مقرر شد زمینه ثبت وقف‌نامه حاج حسین آقا ملک در حافظه جهانی یونسکو، با همکاری این دو نهاد «ملی» فراهم آید.

ادامه مطلب

​کارگاه آموزشی «میراث دانش و اندیشه خواجه نصیرالدین توسی» برگزار شد

​کارگاه آموزشی «میراث دانش و اندیشه خواجه نصیرالدین توسی» برگزار شد کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه آموزشی «میراث دانش و اندیشه خواجه نصیرالدین توسی» را با همکاری دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین توسی در روز یک‌شنبه 12 اسفند 1397 خورشیدی با حضور دوستداران تمدن و علوم اسلامی- ایرانی برگزار کرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

یکی از نخستین سکه‌های اسلامی، در کتابخانه و موزه ملی ملک به نمایش درآمد

یکی از نخستین سکه‌های اسلامی، در کتابخانه و موزه ملی ملک به نمایش درآمد نمایشگاه تک اثر «سکه عرب‌ساسانی» که یکی از نخستین سکه‌های اسلامی را به نمایش می‌گذارد، در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی بازدید‌های خاص

​بازدیدها، دیدارها و رخدادهای ویژه از کتابخانه و موزه ملی ملک/ شنبه 4 اسفند تا پنج‌شنبه 9 اسفند 1397 خورشیدی

​بازدیدها، دیدارها و رخدادهای ویژه از کتابخانه و موزه ملی ملک/ شنبه 4 اسفند تا پنج‌شنبه 9 اسفند 1397 خورشیدی کتابخانه و موزه ملی ملک در یک هفته گذشته میزبان دیدارها، بازدیدها و رخدادهایی ویژه بود. گزارش تصویری زیر، گزیده‌ای از این‌ها را پیش رویتان می‌گذارد.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی «میراث دانش و اندیشه خواجه نصیرالدین توسی» در کتابخانه و موزه ملی ملک

کارگاه آموزشی «میراث دانش و اندیشه خواجه نصیرالدین توسی» در کتابخانه و موزه ملی ملک کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه آموزشی «میراث دانش و اندیشه خواجه نصیرالدین توسی» را با همکاری دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین توسی برگزار می‌کند.

ادامه مطلب