کتابخانه و موزه ملی ملک از 24 بانوی کاتب قرآن کریم تقدیر کرد

کتابخانه و موزه ملی ملک از 24 بانوی کاتب قرآن کریم تقدیر کرد آیین گرامی‌داشت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها و مراسم پایانی نمایشگاه «شمیم ریحان»در کتابخانه و موزه ملی ملک با تقدیر از بانوان کاتب قرآن کریم برگزار شد.

ادامه مطلب

جویندگان رازهای طب سینایی، در کتابخانه و موزه ملی ملک

جویندگان رازهای طب سینایی، در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزاری دو جلسه نخست کارگاه آموزشی «طب سنتی بر اساس کتاب قانون ابن سینا» در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران با استقبال گسترده دوستداران طب سنتی همراه شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

کتابخانه و موزه ملی ملک از بانوان هنرمند کاتب قرآن کریم تقدیر می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک از بانوان هنرمند کاتب قرآن کریم تقدیر می‌کند آیین پایانی نمایشگاه «شمیم ریحان؛ آثار بانوان کاتب قرآن کریم» با تقدیر از این بانوان هنرمند، هم‌زمان با برپایی آیین گرامی‌داشت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

​بازدیدها، دیدارها و رخدادهای ویژه از کتابخانه و موزه ملی ملک/ شنبه 18 بهمن تا پنج‌شنبه 2 اسفند 1397 خورشیدی

​بازدیدها، دیدارها و رخدادهای ویژه از کتابخانه و موزه ملی ملک/ شنبه 18 بهمن تا پنج‌شنبه 2 اسفند 1397 خورشیدی کتابخانه و موزه ملی ملک در دو هفته گذشته میزبان دیدارها، بازدیدها و رخدادهایی ویژه بود. گزارش تصویری زیر، گزیده‌ای از این‌ها را پیش رویتان می‌گذارد.

ادامه مطلب

مربع فرهنگی کتاب و کتاب‌خوانی در کتابخانه ملی ملک گسترش و ترویج می‌یابد

مربع فرهنگی کتاب و کتاب‌خوانی در کتابخانه ملی ملک گسترش و ترویج می‌یابد دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری میان کتابخانه و موزه ملی ملک با نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور یادآور شد: «کتابخانه و موزه ملی ملک یکی از مناسبت‌ترین و بهترین کتابخانه‌ها برای تکمیل و گسترش مربع فرهنگی کتاب و کتاب‌خوانی به شمار می‌آید و در این زمینه می‌تواند الگو باشد».

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها بازدید‌های خاص

گزیده آثار بانوان کاتب قرآن کریم در کتابخانه و موزه ملی ملک به نمایش درآمد

گزیده آثار بانوان کاتب قرآن کریم در کتابخانه و موزه ملی ملک به نمایش درآمد نمایشگاه «شمیم ریحان» گزیده آثار بانوان کاتب قرآن کریم در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی «طب سنتی بر اساس کتاب قانون ابن سینا» در کتابخانه و موزه ملی ملک

کارگاه آموزشی «طب سنتی بر اساس کتاب قانون ابن سینا» در کتابخانه و موزه ملی ملک کتابخانه و موزه ملی ملک، نخستین جلسه کارگاه آموزشی «طب سنتی بر اساس کتاب قانون ابن سینا» را در چارچوب سلسله نشست‌های علوم و فنون در ایران دوران اسلامی، با حضور دکتر علی رحیمی‌خواه، متخصص و پژوهشگر طب سنتی در روز شنبه 27 بهمن 1397 خورشیدی از ساعت 14 برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

نمایشگاه «شمیم ریحان»؛ آثار بانوان هنرمند کاتب قرآن کریم، در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد

نمایشگاه «شمیم ریحان»؛ آثار بانوان هنرمند کاتب قرآن کریم، در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد نمایشگاه آثار بیست بانوی هنرمند کاتب قرآن کریم از سراسر کشور با نام «شمیم ریحان» در روز چهارشنبه 24 بهمن 1397 خورشیدی از ساعت 14 در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد.

ادامه مطلب

​بازدیدها، دیدارها و رخدادهای ویژه از کتابخانه و موزه ملی ملک/ شنبه 13 بهمن تا پنج‌شنبه 18 بهمن 1397 خورشیدی

​بازدیدها، دیدارها و رخدادهای ویژه از کتابخانه و موزه ملی ملک/ شنبه 13 بهمن تا پنج‌شنبه 18 بهمن 1397 خورشیدی کتابخانه و موزه ملی ملک در یک هفته گذشته میزبان دیدارها، بازدیدها و رخدادهایی ویژه بود. گزارش تصویری زیر، گزیده‌ای از این‌ها را پیش رویتان می‌گذارد.

ادامه مطلب

نشست «چهار دهه کتابخانه، موزه و وقف در ایران پس از انقلاب اسلامی» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد

نشست «چهار دهه کتابخانه، موزه و وقف در ایران پس از انقلاب اسلامی» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد نشست «چهار دهه کتابخانه، موزه و وقف در ایران پس از انقلاب اسلامی» با سخنرانی غلامرضا امیرخانی، سیداحمد محیط طباطبایی و عمادالدین شیخ‌الحکمایی، عصر چهارشنبه 17 بهمن 1397 در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی