​توقف یک‌روزه خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در 23 شهریور 1396

​توقف یک‌روزه خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در 23 شهریور 1396 خدمات فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک به گردشگران و پژوهشگران ارجمند در روز پنج‌شنبه 23 شهریور 1396 خورشیدی به دلیل جابه‌جایی‌های درونی و انبارگردانی به مدت یک روز متوقف خواهد شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ در اخبار موسسه

شاهکار دختر فتحعلی شاه قاجار در موزه مردم‌شناسی دزفول به نمایش درآمد

شاهکار دختر فتحعلی شاه قاجار در موزه مردم‌شناسی دزفول به نمایش درآمد نمایشگاه تصویرهای نسخه نفیس «دعای صباح» به خوش‌نویسی ام سلمه، دختر فتحعلی‌شاه قاجار که در گنجینه نسخه‌های خطی کتابخانه و موزه ملی ملک وجود دارد، در موزه مردم‌شناسی دزفول برپا شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

​توقف یک‌روزه خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در 16 شهریور 1396

​توقف یک‌روزه خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در 16 شهریور 1396 خدمات فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک به گردشگران و پژوهشگران ارجمند در روز پنج‌شنبه 16 شهریور 1396 خورشیدی به دلیل جابه‌جایی‌های جابه‌جایی‌های درونی ساختمان و سم‌پاشی به مدت یک روز متوقف خواهد شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ در اخبار موسسه

هنر خوش‌نویسان بزرگ تاریخ ایران، پیش روی شهروندان تهرانی

هنر خوش‌نویسان بزرگ تاریخ ایران، پیش روی شهروندان تهرانی مجموعه‌ای از تابلوهای تصویر ادعیه از حضرت علی علیه‌السلام به خط خوش‌نویسان برجسته تاریخ ایران همچون میرزا احمد نیریزی و زین‌العابدین اصفهانی که به یک مرقع نفیس در کتابخانه و موزه ملی ملک تعلق دارد، در قالب نمایشگاهی جذاب در ایستگاه متروی شهید بهشتی تهران به نمایش درآمد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

​توقف یک‌روزه خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در 9 شهریور 1396

​توقف یک‌روزه خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در 9 شهریور 1396 خدمات فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک به گردشگران و پژوهشگران ارجمند در روز پنج‌شنبه 9 شهریور 1396 خورشیدی به دلیل جابه‌جایی‌های درونی و انبارگردانی به مدت یک روز متوقف خواهد شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ در اخبار موسسه

کتابخانه و موزه ملی ملک میزبان قلب تهران

کتابخانه و موزه ملی ملک میزبان قلب تهران آیین اهدای جایزه‌های برترین‌های نخستین جایزه هنری قلب تهران به همراه مراسم گشایش نمایشگاه آثار این برنامه، در روز سه‌شنبه 7 شهریور 1396 خورشیدی در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها

نمایش نفایس آثار تاریخی ایران در ایستگاه مرکزی متروی پایتخت

نمایش نفایس آثار تاریخی ایران در ایستگاه مرکزی متروی پایتخت شهروندان پایتخت و بهره‌گیرندگان متروی تهران، هنگام گذر از ایستگاه مرکزی مترو (امام خمینی) می‌توانند به تماشای گنجینه‌ای از نفایس آثار تاریخی ایران بنشینند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

​توقف یک‌روزه خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در 26 امرداد 1396

​توقف یک‌روزه خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در 26 امرداد 1396 خدمات فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک به گردشگران و پژوهشگران ارجمند در روز پنج‌شنبه 22 تیر 1396 خورشیدی به دلیل جابه‌جایی‌های درونی و انبارگردانی به مدت یک روز متوقف خواهد شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ در اخبار موسسه

ایران، صاحب نخستین تالار موزه‌ای با موضوع «داستان‌سرایی در تاریخ» شد

ایران، صاحب نخستین تالار موزه‌ای با موضوع «داستان‌سرایی در تاریخ» شد با گشایش تالارهای «هزارداستان» و «تمبر» در کتابخانه و موزه ملی ملک، ایران در کنار دومین گنجینه تخصصی و بزرگ تمبر (پس ازموزه ارتباطات)، صاحب نخستین تالار موزه‌ای با موضوع «داستان‌سرایی در تاریخ» شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها بازدید‌های خاص