​گشایش تالار تمبر

​گشایش تالار تمبر ۱۲ مرداد ۱۳۹۶

گشایش تالار تمبر

مجهزترین و پیشرفته‌ترین تالار موزه‌ای تمبر در ایران، با نمایش 500 تمبر منحصربه‌فرد تاریخی ایرانی و خارجی، هم‌زمان با اختتامیه نهمین جشنواره ماه هشتم و آیین گرامی‌داشت میلاد امام رضا علیه‌السلام، عصر روز پنج‌شنبه 12 امرداد 1396 خورشیدی در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، تالار تمبر کتابخانه و موزه ملی ملک با بهره‌گیری از سناریوی محتوایی، ویترین‌های حرفه‌ای، فناوری‌های نوین اطلاع‌رسانی همچون تاچ‌اسکرین و ابزارهای جذاب چندرسانه‌ای و سرانجام، نمایش و گرافیک محیطی چشم‌نواز، در قامت یک تالار موزه‌ای با کارکرد و گرایش تعامل با مخاطب، هم‌زمان با نمایش تمبرهای منحصربه‌فرد، ارزشمند و تاریخی ایران و جهان در چارچوب استانداردهای جهانی با بهره‌گیری از توان کارشناسی و تکنیکی متخصصان ایرانی، فصلی نو در گستره موزه‌ای ایران می‌گشاید. کتابخانه و موزه ملی ملک، در طراحی و ساخت این تالار استاندارد و جدید، هدف‌هایی چون گسترش فضاهای نمایشگاهی و ایجاد فرصت بیش‌تر برای ارایه و نمایش گنجینه‌های نادیده آثار تاریخی خود را در نظر داشته است.

کتابخانه و موزه ملی ملک، مشتاقانه، همه دوستداران فرهنگ و تاریخ ایران را به حضور در مراسم گشایش تالار تمبرهای تاریخی در این گنجینه فرامی‌خواند. این مراسم در روز پنج‌شنبه 12 امرداد 1396 خورشیدی، ساعت 16:30، هم‌زمان با آیین گرامی‌داشت میلاد امام رضا علیه‌السلام و اختتامیه نهمین جشنواره فرهنگی- هنری ماه هشتم در ساختمان این گنجینه به نشانی «تهران، میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد» برگزار می‌شود.

برچسب‌ها:

نظر شما: