​آیین گرامی‌داشت مبعث پیامبر اسلام (ص)

​آیین گرامی‌داشت مبعث پیامبر اسلام (ص) ۹ اسفند ۱۴۰۰

آیین گرامی‌داشت مبعث پیامبر اسلام (ص)

کتابخانه و موزه ملی ملک هم‌زمان با برپایی آیین گرامی‌داشت مبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی صلی‌الله علیه و آله و سلم، از سازمان‌ها و نهادهای اهداکننده کتاب به این موقوفه آستان قدس رضوی تجلیل می‌کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، وقف‌شده بر آستان قدس رضوی، آیین گرامی‌داشت مبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی صلی‌الله علیه و آله و سلم، از جشن‌هایی به شمار می‌آید که حاج حسین آقا ملک بنیان‌گذار و واقف کتابخانه و موزه ملی ملک در وقف‌نامه سفارش کرده است. موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک هم‌زمان با برپایی این جشن در روز دوشنبه 9 اسفند 1400، مراسم تجلیل از سازمان‌ها و نهادهای اهداکننده کتاب به این موقوفه را برپا می‌دارد. این آیین از ساعت 10 با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی میزبان دوستداران فرهنگ و تاریخ خواهد بود.

سخنرانی و منقبت‌خوانی در نعت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی صلی‌الله علیه و آله و سلم، بخشی دیگر از این آیین گرامی‌داشت در موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک خواهد بود.

آیین گرامی‌داشت مبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی صلی‌الله علیه و آله و سلم و مراسم از سازمان‌ها و نهادهای اهداکننده کتاب به این موقوفه آستان قدس رضوی در روز دوشنبه 9 اسفند 1400 از ساعت 10 در ساختمان موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک به نشانی «تهران، میدان امام خمینی (ره)، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد (میدان مشق)» برگزار می‌شود.

برچسب‌ها:

نظر شما: