​افزایش بازدیدهای ویژه دانش‌آموزی، دانشگاهی و گردشگری از کتابخانه و موزه ملی ملک

دیدارهای ویژه از تالارهای موزه‌ای موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک در سال ۱۴۰۱ خورشیدی، با کاهش چشم‌گیر و خرسندکننده بیماری کرونا و بازگشت زندگی به وضعیت عادی، افزایش یافته و بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران این روزها به میزبانی از گروه‌های ویژه دانش‌آموزی و دانشگاهی و گروه‌های گردشگری نشسته است.

​افزایش بازدیدهای ویژه دانش‌آموزی، دانشگاهی و گردشگری از کتابخانه و موزه ملی ملک

افزایش بازدیدهای ویژه دانش‌آموزی، دانشگاهی و گردشگری از کتابخانه و موزه ملی ملک

دیدارهای ویژه از تالارهای موزه‌ای موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک در سال 1401 خورشیدی، با کاهش چشم‌گیر و خرسندکننده بیماری کرونا و بازگشت زندگی به وضعیت عادی، افزایش یافته و بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران این روزها به میزبانی از گروه‌های ویژه دانش‌آموزی و دانشگاهی و گروه‌های گردشگری نشسته است.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، وقف‌شده بر آستان قدس رضوی، نوروز سال 1401 خورشیدی با استقبال چشم‌گیر دوستداران فرهنگ و هنر از بازدید گنجینه‌های تاریخی و موزه‌ای بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران آغاز شد. این فرآیند پس از پایان تعطیلات نوروزی همچنان پیوستگی یافته است، به ویژه گروه‌های سازمان‌یافته دانش‌آموزی و دانشگاهی و تورهای گردشگری در نیمه دوم فروردین و سراسر ماه اردیبهشت از خدمات تالارهای موزه‌ای موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک بهره‌مند شده‌اند.

برگزاری تورهای ویژه و کارگاه‌های علمی به ویژه برای دانش‌آموزان، بخشی از خدماتی به شمار می‌آید که کتابخانه و موزه ملی ملک در این بازدیدهای ویژه ارایه می‌دهد.

گزارش تصویری زیر گوشه‌هایی از این بازدیدهای ویژه را به نمایش می‌گذارد؛

برچسب‌ها:

نظر شما: