زمان خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نیمه دوم سال 1397

کتابخانه و موزه ملی ملک، زمان خدمات‌رسانی این گنجینه به پژوهشگران و گردشگران را برای نیمه دوم سال ۱۳۹۷ خورشیدی اعلام کرد.

زمان خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نیمه دوم سال 1397

زمان خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نیمه دوم سال 1397

کتابخانه و موزه ملی ملک، زمان خدمات‌رسانی این گنجینه به پژوهشگران و گردشگران را برای نیمه دوم سال 1397 خورشیدی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، دوستداران آثار تاریخی و فرهنگی و علاقه‌مندان به کتاب و پژوهش در نیمه دوم سال 1397 خورشیدی می‌توانند از ساعت 8:30 تا ساعت 16:15 (پنج‌شنبه تا ساعت 15:15) به تماشای گنجینه متنوع آثار موزه‌ای بنشینند و از خدمات گوناگون تالارهای کتابخانه بهره بگیرند. این مجموعه بر پایه وقف‌نامه حاج حسین آقا ملک، بنیان‌گذار و واقف کتابخانه و موزه ملی ملک، هر روز به جز جمعه‌ها و تعطیلات رسمی، به مخاطبان و بازدیدکنندگان خدمات فرهنگی می‌رساند.

کتابخانه و موزه ملی ملک، نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران و یکی از شش کتابخانه بزرگ کشور در حوزه نسخه‌های خطی به شمار می‌آید که حاج حسین آقا ملک در سال 1316 خورشیدی بر آستان قدس رضوی وقف کرده است. این گنجینه اکنون در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به نشانی «میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد (میدان مشق)» جای دارد.

برچسب‌ها:

نظر شما: