نام‌نویسی دوره‌های جدید آموزشی در حوزه هنرهای سنتی ایرانی- اسلامی/ به پیوست جدول دوره‌های زمستان

چهارمین مرحله کارگاه‌ها و نشست‌های آموزشی و پژوهشی کتابخانه و موزه ملی ملک در گستره فرهنگ و هنر سنتی ایرانی- اسلامی در سال ۱۳۹۷ خورشیدی، با تمرکز بر دو محور «کارگاه‌های آموزشی» و «نشست‌های پژوهشی»، در ۳ عنوان کارگاه آموزشی و سه عنوان نشست پژوهشی از ۲۰ دی ۱۳۹۷ خورشیدی آغاز می‌شود.

نام‌نویسی دوره‌های جدید آموزشی در حوزه هنرهای سنتی ایرانی- اسلامی/ به پیوست جدول دوره‌های زمستان

​​آغاز چهارمین مرحله کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های پژوهشی کتابخانه و موزه ملی ملک در سال 1397 خورشیدی

نام‌نویسی دوره‌های جدید آموزشی در حوزه هنرهای سنتی ایرانی- اسلامی/ به پیوست جدول دوره‌های زمستان

چهارمین مرحله کارگاه‌ها و نشست‌های آموزشی و پژوهشی کتابخانه و موزه ملی ملک در گستره فرهنگ و هنر سنتی ایرانی- اسلامی در سال 1397 خورشیدی، با تمرکز بر دو محور «کارگاه‌های آموزشی» و «نشست‌های پژوهشی»، در 3 عنوان کارگاه آموزشی و سه عنوان نشست پژوهشی از 20 دی 1397 خورشیدی آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، مرکز آموزش کتابخانه و موزه ملی ملک، همچون سال‌های گذشته، برای دوره‌های جدید آموزش هنرهای سنتی ایرانی- اسلامی در فصل زمستان نام‌نویسی می‌کند. دوره‌های آموزشی «پنجره‌های ایرانی (ترسیم هندسه نقوش گره‌های درودگری)»، «نقاشی پشت شیشه و آینه» و «نقاشی ایرانی» در محور «کارگاه‌های آموزشی» برگزار خواهد شد. سلسله نشست‌های علوم و فنون در ایران دوران اسلامی در سه بخش «شناخت انواع کاغذ در نسخ خطی»، «شرحی بر کتاب قانون ابن سینا» و «میراث دانش و اندیشه خواجه نصیرالدین طوسی» نیز در محور «نشست‌های پژوهشی» میزبان دوستداران فرهنگ ایرانی- اسلامی خواهد بود.

مرکز آموزش هنرهای سنتی ایرانی- اسلامی در کتابخانه و موزه ملی ملک، در این مرحله تازه از کوشش‌های آموزشی و پژوهشی خود همچون گذشته از استادان بنام و برجسته در هر حوزه بهره گرفته است؛ سعید شکوری، مهرنوش بشارت و شکوفه جعفری در بخش کارگاه‌های آموزشی و استاد سیدعبدالله انوار، دکتر رحیم‌خواه و دکتر سیدحجت‌الحق حسینی در بخش نشست‌های پژوهشی، تدریس و آموزش را در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران برعهده دارند. این کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های پژوهشی در ساختمان کتابخانه و موزه ملی ملک در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به نشانی «میدان امام خمینی (ره)، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد (میدان مشق)» برگزار می‌شود.

دوستداران و علاقه‌مندان حضور در این دوره‌های آموزشی و نام‌نویسی، پس از مشاهده جدول کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های پژوهشی و آگاهی از جزییات برنامه‌ها، می‌توانند با شماره تلفن 66700878 (حوزه پژوهش و آموزش) تماس بگیرند یا حضوری به این بخش مراجعه کنند.

برچسب‌ها:

نظر شما: