تبریک سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران

تبریک سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران و یکی از شش کتابخانه بزرگ کشور در حوزه نسخه‌های نفیس خطی است که یادگارهای وقفی حاج حسین آقا ملک، بازرگان فرهیخته را نگهداری می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ در اخبار موسسه

سومین دوره مسابقه راهنمایی موزه با محوریت راهنمایی برای کودکان و نوجوانان

سومین دوره مسابقه راهنمایی موزه با محوریت راهنمایی برای کودکان و نوجوانان موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک در اسفند 1392 خورشیدی برگزار می‌کند سومین دوره مسابقه راهنمایی موزه با محوریت راهنمایی برای کودکان و نوجوانان کتابخانه و موزه ملی ملک، سومین دوره «مسابقه راهنمایی موزه» را با محوریت «راهنمایی برای کودکان و نوجوانان»، ششم و هفتم اسفند 1392 خورشیدی برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ در اخبار موسسه

تبریک آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی

تبریک آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران و یکی از شش کتابخانه بزرگ کشور در حوزه نسخه‌های نفیس خطی است که یادگارهای وقفی حاج حسین آقا ملک، بازرگان فرهیخته را نگهداری می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ در اخبار موسسه

بازدید رایگان از موزه ملی ملک در دهه فجر

بازدید رایگان از موزه ملی ملک در دهه فجر بازدید از موزه ملی ملک به مناسبت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، از روز دوشنبه 12 تا سه‌شنبه 22 بهمن 1392 خورشیدی رایگان خواهد بود. به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، علاقه‌مندان و دوستداران آثار تاریخی و فرهنگی می‌توانند از روز شنبه 12 بهمن همزمان با بازگشت امام خمینی به ایران در سال 1357 خورشیدی و نخستین روز از دهه فجر روز سه‌شنبه 22 بهمن 1392 خورشیدی از ساعت 8:30 تا ساعت 16:30 (پنج‌شنبه‌ها تا ساعت 15:30)، به رایگان از تالارهای موزه‌ای موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک بازدید کنند. روزهای بازدید از این موزه، شنبه تا پنج‌شنبه

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ در اخبار موسسه

ویژگی منحصربه‌فرد قاب تابلوهای آثار موزه ملی ملک

ویژگی منحصربه‌فرد قاب تابلوهای آثار موزه ملی ملک تابلوهای آثار اهدایی بانو «عزت‌ملک ملک» به موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک به شیشه‌های ضد نور مجهز شده‌اند، به گونه‌ای که امکان بازتاب نور در آنها وجود ندارد و بازدیدکنندگان می‌توانند به سادگی بدون بازتابش تصویر چهره خود، اثر موزه‌ای را تماشا کنند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ در اخبار موسسه