خانه تاریخی ملک از 24 خرداد 1399 از گردشگران میزبانی می‌کند

خانه تاریخی ملک از 24 خرداد 1399 از گردشگران میزبانی می‌کند خانه تاریخی ملک پس از اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره وجود امکان بازگشایی موزه‌ها و بناهای تاریخی، از روز شنبه 24 خرداد 1399 خورشیدی با شرایط ویژه از گردشگران و دوستداران فرهنگ و تمدن میزبانی می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

​کارگاه آموزشی رنگ‌آمیزی سنتی کاغذ/ دانلود فیلم آموزشی

​کارگاه آموزشی رنگ‌آمیزی سنتی کاغذ/ دانلود فیلم آموزشی کتابخانه و موزه ملی ملک، با انتشار فیلم کارگاه آموزشی «رنگ‌آمیزی سنتی کاغذ» زمینه آموزش مجازی این هنر جذاب را برای هنرجویان و دوستداران فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی فراهم می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

چگونه کاغذ ابری (ابروباد) بسازیم/ دانلود فیلم‌های آموزشی سه استاد برجسته ابری‌ساز

چگونه کاغذ ابری (ابروباد) بسازیم/ دانلود فیلم‌های آموزشی سه استاد برجسته ابری‌ساز کتابخانه و موزه ملی ملک، با انتشار فیلم کارگاه سه روزه «ساخت کاغذ ابری (ابروباد)» زمینه آموزش مجازی این هنر جذاب را برای هنرجویان و دوستداران فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی فراهم می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی بازدید‌های خاص

با خانه تاریخی ملک در بازار بین‌الحرمین تهران آشنا شویم

با خانه تاریخی ملک در بازار بین‌الحرمین تهران آشنا شویم کتابخانه و موزه ملی ملک تا سال 1375 خورشیدی در این خانه تاریخی برپا بود. حاج حسین آقا ملک، بنیان‌گذار و واقف کتابخانه و موزه ملی ملک در سال 1250 خورشیدی در همین خانه زاده شده است؛ پیشینه این بنای تاریخی از این‌رو به بیش از 150 سال پیش به اوایل دوره قاجار بازمی‌گردد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

کتابخانه و موزه ملی ملک، زمان دقیق خدمات‌رسانی حضوری به مراجعان موزه و کتابخانه را اعلام خواهد کرد

کتابخانه و موزه ملی ملک، زمان دقیق خدمات‌رسانی حضوری به مراجعان موزه و کتابخانه را اعلام خواهد کرد کتابخانه و موزه ملی ملک، با اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره برداشتن ممنوعیت بازگشایی موزه‌ها، پس از آمادگی و مهیاسازی زیرساخت مناسب و مرتبط با پروتکل‌های بهداشتی بازدید از موزه‌ها و بهره‌گیری از کتابخانه‌ها، زمان آغاز خدمات‌رسانی موزه‌ای و کتابخانه‌ای را اعلام خواهد کرد. خدمات مجازی و غیر حضوری بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران به مخاطبان تا تعیین زمان بازگشایی پیوستگی خواهد یافت.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ در اخبار موسسه