فیلم ​سخنرانی رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در آیین گرامی‌داشت میلاد پیامبر اعظم (ص)

فیلم ​سخنرانی رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در آیین گرامی‌داشت میلاد پیامبر اعظم (ص) آیین گرامی‌داشت میلاد پربرکت پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) به رسم نیم قرن گذشته در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد.

ادامه مطلب

به دیدار نمایشگاه‌های «اسماء الرسول (ص)» و «آثار گل و مرغ» در کتابخانه و موزه ملی ملک بیایید

به دیدار نمایشگاه‌های «اسماء الرسول (ص)» و «آثار گل و مرغ» در کتابخانه و موزه ملی ملک بیایید دو نمایشگاه جذاب آثار تاریخی و هنری در کتابخانه و موزه ملی ملک برپا شده است که هریک به شیوه‌ای دگرگونه نماهایی دلنشین از فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی را به نمایش می‌گذارند.

ادامه مطلب

دوره آموزشی نگارگری، گل و مرغ و تشعیر در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

دوره آموزشی نگارگری، گل و مرغ و تشعیر در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود دوره آموزشی نگارگری، گل و مرغ و تشعیر با تدریس استاد پریسا رحمانی در چارچوب مدرسه پاییزی ملک برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

آیین ترحیم رییس فقید کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد

آیین ترحیم رییس فقید کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد آیین ترحیم روحانی فاضل و خدوم شادروان مرحوم حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر محمدرضا رضوان‌طلب (رییس کتابخانه و موزه ملی ملک و استاد دانشکده الهیات دانشگاه تهران) برگزار شد.

ادامه مطلب

آیین ترحیم رییس فقید کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

آیین ترحیم رییس فقید کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود آیین ترحیم روحانی فاضل و خدوم شادروان مرحوم حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر محمدرضا رضوان‌طلب (رییس کتابخانه و موزه ملی ملک و استاد دانشکده الهیات دانشگاه تهران) برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۶ مهر ۱۴۰۲ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها ویژه‌ها

​کتاب «مکاتبات آقا ابراهیم امین‌السلطان با ناصرالدین شاه قاجار» در کتابخانه و موزه ملی ملک رونمایی شد

​کتاب «مکاتبات آقا ابراهیم امین‌السلطان با ناصرالدین شاه قاجار» در کتابخانه و موزه ملی ملک رونمایی شد کتابخانه و موزه ملی ملک، کتاب «مکاتبات آقا ابراهیم امین‌السلطان با ناصرالدین شاه قاجار» را رونمایی کرد.

ادامه مطلب

​پیام‌های تسلیت مسوولان عالی کشور و شخصیت‌های علمی و دانشگاهی در پی درگذشت رییس کتابخانه و موزه ملی ملک

​پیام‌های تسلیت مسوولان عالی کشور و شخصیت‌های علمی و دانشگاهی در پی درگذشت رییس کتابخانه و موزه ملی ملک شخصیت‌ها و سران عالی نظام و مقامات کشور در پیام‌هایی جداگانه، ضایعه درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر محمدرضا رضوان‌طلب رییس کتابخانه و موزه ملی ملک را تسلیت گفتند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۲ مهر ۱۴۰۲ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها ویژه‌ها

آیین گرامی‌داشت میلاد پیامبر اعظم (ص) در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد

آیین گرامی‌داشت میلاد پیامبر اعظم (ص) در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد آیین گرامی‌داشت میلاد پربرکت پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) به رسم نیم قرن گذشته در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد.

ادامه مطلب