دومین دوره «تربیت راهنمای گردشگری با رویکرد موزه گردی» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

کتابخانه و موزه ملی ملک دومین دوره آموزشی «تربیت راهنمای گردشگری با رویکرد موزه‌گردی» را با همکاری دانشگاه پیام نور برگزار می‌کند. نخستین دوره این دوره آموزشی در پاییز ۱۳۹۸ خورشیدی با حضور دوستداران فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی به ویژه دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های مرتبط با این گستره در کتابخانه و موزه ملی ملک برپا شد.

دومین دوره «تربیت راهنمای گردشگری با رویکرد موزه گردی» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

با کوشش و همکاری دانشگاه پیام نور استان تهران

دومین دوره «تربیت راهنمای گردشگری با رویکرد موزه گردی» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

کتابخانه و موزه ملی ملک دومین دوره آموزشی «تربیت راهنمای گردشگری با رویکرد موزه‌گردی» را با همکاری دانشگاه پیام نور برگزار می‌کند. نخستین دوره این دوره آموزشی در پاییز 1398 خورشیدی با حضور دوستداران فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی به ویژه دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های مرتبط با این گستره در کتابخانه و موزه ملی ملک برپا شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، دومین دوره آموزشی «تربیت راهنمای گردشگری با رویکرد موزه‌گردی» با هدف آشنایی راهنمایان گردشگری و دوستداران تاریخ و موزه با روش‌های نوین راهنمایی موزه، همچنین توانمندسازی، مهارت‌آموزی و افزایش بهره‌وری از موزه‌ها، از هشتم اسفند در چهار جلسه در نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران برگزار می‌شود.

دوره آموزشی تربیت راهنمای گردشگری با رویکرد موزه‌گردی در قالب یک بسته مهارتی، دستاورد همکاری مرکز کارآفرینی دانشگاه پیام‌نور مرکز تهران جنوب با موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک به شمار می‌آید. شرکت‌کنندگان در این دوره با دریافت ده ساعت آموزش‌های کاربردی و مهارتی در تالارهای موزه‌ای موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک می‌توانند در محیط واقعی موزه آموزش دیده و توانمند شوند. ارایه گواهی‌نامه مشترک و معتبر، همچنین تخفیف دانشجویی از ویژگی‌های این دوره است.

بسته مهارتی تربیت راهنمای گردشگری با رویکرد موزه‌گردی برپایه تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک علمی، فرهنگی و اجرایی میان موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک و دانشگاه پیام‌نور استان تهران در سال 1398 خورشیدی برنامه‌ریزی و برای مهارت‌آموزی دوستداران فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی به ویژه دانشجویان طراحی شده است و با نظارت گروه‌های آموزشی تاریخ و فرهنگ و تمدن اسلامی دانشگاه پیام نور برگزار می‌شود.

ارایه خدمات دو سویه آموزشی، پژوهشی و مشاوره‌ای در زمینه‌های تاریخی و اسنادی، علمی، کارآفرینی و مهارت‌آموزی و تهیه بسته‌های آموزشی و مهارتی، از محورهای تفاهم‌نامه یادشده به شمار می‌آید.

دوستداران حضور در دوره آموزشی «تربیت راهنمای گردشگری با رویکرد موزه‌گردی» برای دریافت آگاهی‌های بیش‌تر می‌توانند با شماره تلفن 84234233 و 88940090 تماس بگیرند. همچنین برای حضور در دوره می‌توانند نام خود را در سامانه Otc.pnu.ac.ir بنویسند.

برچسب‌ها:

نظر شما: