«کتابخانه و موزه ملی ملک» و «خانه تاریخی ملک» از 11 هزار گردشگر نوروزی میزبانی کردند

«کتابخانه و موزه ملی ملک» در محوطه تاریخی باغ ملی تهران و «خانه تاریخی ملک» (مکان پیشین کتابخانه و موزه ملی ملک) در بازار بین‌الحرمین تهران از ۱۱ هزار گردشگر و تهران‌گرد نوروزی در نوروز ۱۴۰۱ خورشیدی میزبانی کردند.

«کتابخانه و موزه ملی ملک» و «خانه تاریخی ملک» از 11 هزار گردشگر نوروزی میزبانی کردند

چراغ روشنِ گردشگری در محوطه تاریخی باغ ملی و بازار تهران

«کتابخانه و موزه ملی ملک» و «خانه تاریخی ملک» از 11 هزار گردشگر نوروزی میزبانی کردند

«کتابخانه و موزه ملی ملک» در محوطه تاریخی باغ ملی تهران و «خانه تاریخی ملک» (مکان پیشین کتابخانه و موزه ملی ملک) در بازار بین‌الحرمین تهران از 11 هزار گردشگر و تهران‌گرد نوروزی در نوروز 1401 خورشیدی میزبانی کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، وقف‌شده بر آستان قدس رضوی، محوطه تاریخی باغ ملی در قلب تاریخی تهران و بازار تهران در نوروز 1401 خورشیدی حال و هوایی دگرگونه داشت. دو مجموعه نفیس و تاریخی «کتابخانه و موزه ملی ملک» و «خانه تاریخی ملک» در این دو منطقه پایتخت، چراغ گردشگری شهر با میزبانی از گردشگران و تهران‌گردان روشن نگاه داشتند.

کتابخانه و موزه ملی ملک از سوم تا پایان یازدهم فروردین 1401 خورشیدی با میزبانی روزانه از 600 گردشگر و پژوهشگر در تالارهای موزه‌ای و کتابخانه‌ای، رونقی بهاری به محوطه تاریخی باغ ملی تهران بخشیده بود. گردشگران در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران از ساعت 10 تا 17 به تماشای برگ‌های زرین فرهنگ و تمدن این سرزمین از سه هزار سال پیش تا روزگار معاصر نشستند.

خانه تاریخی ملک (مکان پیشین کتابخانه و موزه ملی ملک) نیز در تعطیلی و رکود گردشگری بازار تهران در نوروز 1401 خورشیدی، چراغ این پهنه تاریخی را در تهران روشن نگاه داشته بود. این عمارت زیبای تاریخی از دوم تا پایان دوازدهم فروردین 1401 خورشیدی روزانه میانگین از 500 گردشگر و تهران‌گرد میزبانی کرد.

به تماشای گوشه‌ای از حضور گردشگران در این دو گنجینه و عمارت زیبای تاریخی بنشینید.

برچسب‌ها:

نظر شما: