بخش ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه و موزه ملی ملک برپا شد

کتابخانه و موزه ملی ملک، بخش ویژه کودکان و نوجوانان را با هدف آشنایی بیش‌تر با تاریخ و هنر ایران و ایجاد فضای سرگرمی در بازدیدهای خانوادگی در نوروز ۱۴۰۲ راه‌اندازی کرد. این دسته از مخاطبان در بازدیدهای نوروزی از این موقوفه، از خدمات ویژه در این بخش بهره‌مند شوند.

بخش ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه و موزه ملی ملک برپا شد

با هدف آشنایی بیش‌تر کودکان و نوجوانان با تاریخ و هنر ایران و ایجاد فضای سرگرمی در بازدیدهای خانوادگی

بخش ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه و موزه ملی ملک برپا شد

کتابخانه و موزه ملی ملک، بخش ویژه کودکان و نوجوانان را با هدف آشنایی بیش‌تر با تاریخ و هنر ایران و ایجاد فضای سرگرمی در بازدیدهای خانوادگی در نوروز 1402 راه‌اندازی کرد. این دسته از مخاطبان در بازدیدهای نوروزی از این موقوفه، از خدمات ویژه در این بخش بهره‌مند شوند.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه و موزه ملی ملک، وقف‌شده بر آستان قدس رضوی، فضای ویژه کودکان در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران، روایتی تصویری از دوره‌های گوناگون تاریخی به نمایش درآمده است. همچنین بازی‌ها و سرگرمی‌هایی برای کودکان فراهم آمده است؛ جورچین (پازل) سه‌بعدی از آثار موزه‌ای، سایه‌بازی، تجربه هنر قلم‌کاری و نقاشی از آثار موزه‌ای از آن جمله‌اند. نمایشگاه گزیده‌ای از نقاشی‌های کودکان از آثار کتابخانه و موزه ملی ملک نیز در این فضا برپا شده است.

بخش کودکان در کتابخانه و موزه ملی ملک فرصتی برای تجربه کودکان در هنگام بازدیدهای خانوادگی از نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران در نوروز 1402 به شمار می‌آید.

برچسب‌ها:

نظر شما: