​بازدید گروه‌های ایران‌شناس خارجی از برنامه‌های جشنواره ماه هشتم

​بازدید گروه‌های ایران‌شناس خارجی از برنامه‌های جشنواره ماه هشتم گروهی از ایران‌شناسان خارجی از کشورهایی چون اوکراین، روسیه، آلمان و گرجستان با حضور در کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، از برنامه‌های هفتمین جشنواره ماه هشتم به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت بازدید کردند.

ادامه مطلب

​کارگاه تذهیب ویژه نوجوانان در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد

​کارگاه تذهیب ویژه نوجوانان در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد کارگاه عملی آشنایی با هنر تذهیب برای نوجوانان، با حضور گروهی از دانش‌آموزان مدرسه‌های تهران، هم‌زمان با برگزاری هفتمین جشنواره ماه هشتم، در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد.

ادامه مطلب

بازدید رایگان از موزه ملی ملک به مناسبت دهه کرامت

بازدید رایگان از موزه ملی ملک به مناسبت دهه کرامت دوستداران فرهنگ و هنر ایرانی، به مناسبت آغاز دهه کرامت و برگزاری هفتمین جشنواره فرهنگی هنری ماه هشتم در موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، از روز یک‌شنبه ۲۵ مرداد تا روز پنج‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴ خورشیدی می‌توانند رایگان از بخش‌های گوناگون نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران بازدید کنند و از برنامه‌های گوناگون فرهنگی و هنری جشنواره بهره بگیرند.

ادامه مطلب

سلسله نشست‌های تخصصی هنر و زیبایی در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

سلسله نشست‌های تخصصی هنر و زیبایی در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود ​کتابخانه و موزه ملی ملک، سلسله نشست‌های تخصصی هنر و زیبایی را با حضور کارشناسان و صاحب‌نظران برجسته در حوزه‌های گوناگون هنر به مناسبت هفتمین جشنواره فرهنگی هنری ماه هشتم برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

تور «یک روز مهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک»؛ روز نخست

تور «یک روز مهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک»؛ روز نخست نخستین روز از تور گردشگری «یک روز میهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک»، هم‌زمان با آغاز دهه کرامت و برگزاری جشنواره ماه هشتم در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران برگزار شد. در این برنامه جذاب و متفاوت، درهای پشت صحنه موزه ملی ملک به مناسبت فرارسیدن جشن‌های میلاد امام رضا علیه‌السلام برای گردشگران این تور گشوده شد و آنان از صحنه و پشت صحنه موزه ملی ملک بازدید کردند.

ادامه مطلب

نمایشگاه «سکه‌ها و تمبرهای یادبودی حضرت امام رضا علیه‌السلام» در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت

نمایشگاه «سکه‌ها و تمبرهای یادبودی حضرت امام رضا علیه‌السلام» در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت نمایشگاه «سکه‌ها و تمبرهای یادبودی حضرت امام رضا علیه‌السلام» از روز یک‌شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ خورشیدی در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت. دوستداران هنر و فرهنگ ایرانی اسلامی از این تاریخ می‌توانند از نمایشگاه یادشده بازدید کنند.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک، میزبان ۲۵ برنامه ویژه دهه کرامت

کتابخانه و موزه ملی ملک، میزبان ۲۵ برنامه ویژه دهه کرامت هفتمین جشنواره ماه هشتم به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت، با برنامه‌های گوناگون فرهنگی و هنری همچون نمایشگاه، تور ویژه، نشست تخصصی، کارگاه آموزشی، شهر فرنگ‌خوانی، نقالی و منقبت‌خوانی از روز یک‌شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ تا روز چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴ خورشیدی در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود. این جشنواره با برگزاری آیین گرامی‌داشت میلاد امام رضا علیه‌السلام در روز چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴ خورشیدی پایان خواهد یافت.

ادامه مطلب

نمایشگاه «زیبایی» در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد

نمایشگاه «زیبایی» در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد نمایشگاه «زیبایی» دربرگیرنده ۱۰ اثر گزیده کتابخانه و موزه ملی ملک از روز یک‌شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ خورشیدی برگزار می‌شود. دوستداران هنر و فرهنگ ایرانی اسلامی از این تاریخ می‌توانند از نمایشگاه یادشده بازدید کنند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

کارگاه یک روزه آموزشی «آشنایی با صحافی» در دو نوبت در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

کارگاه یک روزه آموزشی «آشنایی با صحافی» در دو نوبت در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود کارگاه یک روزه آموزشی «آشنایی با صحافی» با حضور کارشناسان صحافی و جلدسازی، در دو نوبت با هدف آشنایی علاقه‌مندان هنرهای سنتی با تکنیک‌های گوناگون صحافی، هم‌زمان با برگزاری جشنواره ماه هشتم در کتابخانه و موزه ملی ملک تشکیل خواهد شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

کارگاه تذهیب ویژه نوجوانان در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

کارگاه تذهیب ویژه نوجوانان در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود کارگاه عملی آشنایی با هنر تذهیب برای نوجوانان، با حضور گروهی از دانش‌آموزان مدرسه‌های تهران، هم‌زمان با برگزاری هفتمین جشنواره ماه هشتم، در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی بازدید‌های خاص