مربع فرهنگی کتاب و کتاب‌خوانی در کتابخانه ملی ملک گسترش و ترویج می‌یابد

مربع فرهنگی کتاب و کتاب‌خوانی در کتابخانه ملی ملک گسترش و ترویج می‌یابد دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری میان کتابخانه و موزه ملی ملک با نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور یادآور شد: «کتابخانه و موزه ملی ملک یکی از مناسبت‌ترین و بهترین کتابخانه‌ها برای تکمیل و گسترش مربع فرهنگی کتاب و کتاب‌خوانی به شمار می‌آید و در این زمینه می‌تواند الگو باشد».

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها بازدید‌های خاص

گزیده آثار بانوان کاتب قرآن کریم در کتابخانه و موزه ملی ملک به نمایش درآمد

گزیده آثار بانوان کاتب قرآن کریم در کتابخانه و موزه ملی ملک به نمایش درآمد نمایشگاه «شمیم ریحان» گزیده آثار بانوان کاتب قرآن کریم در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی «طب سنتی بر اساس کتاب قانون ابن سینا» در کتابخانه و موزه ملی ملک

کارگاه آموزشی «طب سنتی بر اساس کتاب قانون ابن سینا» در کتابخانه و موزه ملی ملک کتابخانه و موزه ملی ملک، نخستین جلسه کارگاه آموزشی «طب سنتی بر اساس کتاب قانون ابن سینا» را در چارچوب سلسله نشست‌های علوم و فنون در ایران دوران اسلامی، با حضور دکتر علی رحیمی‌خواه، متخصص و پژوهشگر طب سنتی در روز شنبه 27 بهمن 1397 خورشیدی از ساعت 14 برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

نمایشگاه «شمیم ریحان»؛ آثار بانوان هنرمند کاتب قرآن کریم، در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد

نمایشگاه «شمیم ریحان»؛ آثار بانوان هنرمند کاتب قرآن کریم، در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد نمایشگاه آثار بیست بانوی هنرمند کاتب قرآن کریم از سراسر کشور با نام «شمیم ریحان» در روز چهارشنبه 24 بهمن 1397 خورشیدی از ساعت 14 در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد.

ادامه مطلب

​بازدیدها، دیدارها و رخدادهای ویژه از کتابخانه و موزه ملی ملک/ شنبه 13 بهمن تا پنج‌شنبه 18 بهمن 1397 خورشیدی

​بازدیدها، دیدارها و رخدادهای ویژه از کتابخانه و موزه ملی ملک/ شنبه 13 بهمن تا پنج‌شنبه 18 بهمن 1397 خورشیدی کتابخانه و موزه ملی ملک در یک هفته گذشته میزبان دیدارها، بازدیدها و رخدادهایی ویژه بود. گزارش تصویری زیر، گزیده‌ای از این‌ها را پیش رویتان می‌گذارد.

ادامه مطلب

نشست «چهار دهه کتابخانه، موزه و وقف در ایران پس از انقلاب اسلامی» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد

نشست «چهار دهه کتابخانه، موزه و وقف در ایران پس از انقلاب اسلامی» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد نشست «چهار دهه کتابخانه، موزه و وقف در ایران پس از انقلاب اسلامی» با سخنرانی غلامرضا امیرخانی، سیداحمد محیط طباطبایی و عمادالدین شیخ‌الحکمایی، عصر چهارشنبه 17 بهمن 1397 در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی

نشست «چهار دهه کتابخانه، موزه و وقف در ایران پس از انقلاب اسلامی» در کتابخانه و موزه ملی ملک

نشست «چهار دهه کتابخانه، موزه و وقف در ایران پس از انقلاب اسلامی» در کتابخانه و موزه ملی ملک کتابخانه و موزه ملی ملک، نشست «چهار دهه کتابخانه، موزه و وقف در ایران پس از انقلاب اسلامی» را با سخنرانی کارشناسان برجسته در سه گستره کتابخانه، موزه و وقف، هم‌زمان با چهلمین سال‌گرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی

بازدید رایگان از موزه ملی ملک به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی

بازدید رایگان از موزه ملی ملک به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران، دوستداران آثار تاریخی و موزه‌ای را به بازدید رایگان از تالارهای موزه‌ای بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران، به مناسبت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی فرامی‌خواند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

​بازدیدها، دیدارها و رخدادهای ویژه از کتابخانه و موزه ملی ملک/ شنبه 6 بهمن تا پنج‌شنبه 11 بهمن 1397 خورشیدی

​بازدیدها، دیدارها و رخدادهای ویژه از کتابخانه و موزه ملی ملک/ شنبه 6 بهمن تا پنج‌شنبه 11 بهمن 1397 خورشیدی کتابخانه و موزه ملی ملک در یک هفته گذشته میزبان دیدارها، بازدیدها و رخدادهایی ویژه بود. گزارش تصویری زیر، گزیده‌ای از این‌ها را پیش رویتان می‌گذارد.

ادامه مطلب

«راویانِ کوچکِ انقلاب بزرگ» در کتابخانه و موزه ملی ملک

«راویانِ کوچکِ انقلاب بزرگ» در کتابخانه و موزه ملی ملک کتابخانه و موزه ملی ملک، نمایشگاه تمبرهای سال‌روز پیروزی انقلاب اسلامی را هم‌زمان با فرارسیدن دهه فجر به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران در سال 1357 برپا کرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص