​بازدیدها، دیدارها و رخدادهای ویژه کتابخانه و موزه ملی ملک/ شنبه 4 خرداد تا پنج‌شنبه 30 خرداد

​بازدیدها، دیدارها و رخدادهای ویژه کتابخانه و موزه ملی ملک/ شنبه 4 خرداد تا پنج‌شنبه 30 خرداد کتابخانه و موزه ملی ملک در هفته‌های گذشته میزبان دیدارها، بازدیدها و رخدادهایی ویژه بود. گزارش تصویری زیر، گزیده‌ای از این‌ها را پیش رویتان می‌گذارد ...

ادامه مطلب

​تازه‌های کتاب موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک-‌ نمایشگاه کتاب اردیبهشت 1398/ لینک دانلود

​تازه‌های کتاب موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک-‌ نمایشگاه کتاب اردیبهشت 1398/ لینک دانلود کتابخانه و موزه ملی ملک همچون سال‌های گذشته برای گسترش منابع کتابخانه‌ای، با فعالیت چشم‌گیر در نمایشگاه کتاب تهران در اردیبهشت 1398، مجموعه‌ای از کتاب‌های روز در هر بخش و رده را خریده و به منابع کتابخانه افزوده است. فهرست تازه‌های کتاب موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک را در لینک زیر می‌توانید دریافت کنید. این فهرست 418 عنوان کتاب را دربرمی‌گیرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

​با همکاری کتابخانه و موزه ملی ملک، 5 نمایشگاه جذاب در موزه مردم‌شناسی زواره برپا شد

​با همکاری کتابخانه و موزه ملی ملک، 5 نمایشگاه جذاب در موزه مردم‌شناسی زواره برپا شد پنج نمایشگاه سیار کتابخانه و موزه ملی ملک در موزه مردم‌شناسی زواره، هم‌زمان با ماه مبارک رمضان و به مناسبت عید سعید فطر به نمایش درآمد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی بازدید‌های خاص

چشم‌اندازی به عریضه‌نویسی در دوران ناصرالدین شاه قاجار

چشم‌اندازی به عریضه‌نویسی در دوران ناصرالدین شاه قاجار نشست پژوهشی نقد و بررسی کتاب «نامه‌هایی به ناصرالدین شاه» روز یک‌شنبه 15 اردیبهشت 1398 با حضور مجید عبدامین، پژوهشگر و نگارنده این کتاب به همراه جمشید کیان‌فر، نسخه‌شناس و مجید تفرشی، سندشناس و پژوهشگر، با چشم‌اندازی به عریضه‌نویسی در دوره قاجار در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد. گزارش تفصیلی این نشست پژوهشی اکنون پیش روی دوستداران فرهنگ و تاریخ جای می‌گیرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

نمایش نسخه‌های خطی قرآن کریم و ادعیه کتابخانه و موزه ملی ملک در تهران

نمایش نسخه‌های خطی قرآن کریم و ادعیه کتابخانه و موزه ملی ملک در تهران گزیده‌ای از نسخه‌های قرآنی و ادعیه از گنجینه خطی کتابخانه و موزه ملی ملک در طرح تبلیغات «شهر رمضان» شهرداری تهران در بزرگ‌راه‌ها، خیابان‌ها و میدان‌های پایتخت هم‌زمان با ماه مبارک رمضان در قالب بنرهای بزرگ شهری به نمایش درآمد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

​تغییر ساعت خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در تاریخ‌های 4 و 8 خرداد 1398

​تغییر ساعت خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در تاریخ‌های 4 و 8 خرداد 1398 خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در روزهای شنبه و چهارشنبه، چهارم و هشتم خرداد 1398 خورشیدی، هم‌زمان با فرارسیدن شب‌های ارزشمند قدر، از ساعت 10:10 آغاز خواهد شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ در اخبار موسسه

​بازدیدها، دیدارها و رخدادهای ویژه کتابخانه و موزه ملی ملک/ شنبه 28 اردیبهشت تا پنج‌شنبه 2 خرداد 1398 خورشیدی

​بازدیدها، دیدارها و رخدادهای ویژه کتابخانه و موزه ملی ملک/ شنبه 28 اردیبهشت تا پنج‌شنبه 2 خرداد 1398 خورشیدی کتابخانه و موزه ملی ملک در هفته گذشته میزبان دیدارها، بازدیدها و رخدادهایی ویژه بود. گزارش تصویری زیر، گزیده‌ای از این‌ها را پیش رویتان می‌گذارد.

ادامه مطلب