کتابخانه و موزه ملی ملک، خدمات فرهنگی را به مخاطبان در روزهای زوج از سر گرفت

کتابخانه و موزه ملی ملک با بازگشایی تالارهای کتابخانه‌ای و موزه‌ای از روز شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ خورشیدی، خدمات فرهنگی این موقوفه را در دو بخش کتابخانه و موزه در روزهای زوج هفته (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) از سر خواهد گرفت.

کتابخانه و موزه ملی ملک، خدمات فرهنگی را به مخاطبان در روزهای زوج از سر گرفت

بازگشایی تالارهای کتابخانه‌ای و موزه‌ای بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران

کتابخانه و موزه ملی ملک، خدمات فرهنگی را به مخاطبان در روزهای زوج از سر گرفت

کتابخانه و موزه ملی ملک با بازگشایی تالارهای کتابخانه‌ای و موزه‌ای از روز شنبه 22 شهریور 1399 خورشیدی، خدمات فرهنگی این موقوفه را در دو بخش کتابخانه و موزه در روزهای زوج هفته (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) از سر خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، با بازگشایی تالارهای کتابخانه‌ای و موزه‌ای کتابخانه و موزه ملی ملک از روز شنبه 22 شهریور 1399 خورشیدی، مخاطبان به ویژه پژوهشگران و گردشگران در روزهای زوج هفته (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) از ساعت 8:30 تا ساعت 14:30 می‌توانند با حضور در این گنجینه از خدمات گوناگون فرهنگی در زمینه‌های مرتبط بهره‌مند شوند. رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی همچون فاصله 2 متر از یکدیگر و همراه‌داشتن و بهره‌مندی همیشگی از ماسک در زمان حضور در ساختمان کتابخانه و موزه ملی ملک ضرورت دارد.

کتابخانه و موزه ملی ملک در ماه‌های گذشته با وجود توقف خدمات‌رسانی فرهنگی به دلیل گسترش بیماری کرونا، بخشی بزرگ از خدمات‌رسانی فیزیکی و حضوری خود را در زمینه‌های گوناگون به گونه غیر حضوری تبدیل و به مخاطبان ارایه کرد. همچنین صفحه‌های این موقوفه در فضای مجازی و شبکه‌های مجاز اجتماعی به گونه پیوسته در ارتباط با مخاطبان، نیازهای آنان را دریافت کرده و زمینه بهره‌مندی آنان از خدمات گوناگون فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک را در بخش‌هایی چون کتابخانه، موزه و پژوهش و آموزش و نشر و تبلیغ فراهم آورده است. اکنون با بازگشایی تالارهای کتابخانه و موزه، زمینه بهره‌مندی مخاطبان از خدمات حضوری در روزهای زوج هفته پدید خواهد آمد اما خدمات‌رسانی به گونه غیر حضوری و مجازی برای آن دسته از مخاطبان که امکان یا تمایل حضور در ساختمان این گنجینه را ندارند، برپا و پیوسته خواهد بود.

دوستداران فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی با مراجعه به وب‌سایت کتابخانه و موزه ملی ملک به نشانی www.malekmuseum.org و صفحه اینستاگرام آن به نشانی malek_museum_library می‌توانند از خدمات غیر حضوری و مجازی این موسسه استفاده کنند.

این موقوفه آستان قدس رضوی با سپاسگزاری از همراهی و شکیبایی همیشگی از مخاطبان گرامی به ویژه در ماه‌های گذشته، همراهی و همگامی آنان را در زمان بازگشایی به ویژه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی خواهش دارد. همچنین این حق را برای خود متصور می‌داند که در صورت همراهی‌نکردن مراجعه‌کنندگانی در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری، برای پاسداشت سلامتی مخاطبان و کارکنان، از حضور آنان در ساختمان گنجینه جلوگیری کند.

برچسب‌ها:

نظر شما: