«تور تجربه قصه در موزه ملی ملک» برگزار می‌شود

کتابخانه و موزه ملی ملک، «تور تجربه قصه در موزه ملی ملک» را هم‌زمان با مبعث حضرت پیامبر صلی‌الله علیه و آله به مدت ۳ روز برگزار می‌کند.

«تور تجربه قصه در موزه ملی ملک» برگزار می‌شود

پنج روایت جذاب قصه‌گویی؛ از صندوقچه اسرار تا سردر باغ ملی و میدان مشق

«تور تجربه قصه در موزه ملی ملک» برگزار می‌شود

کتابخانه و موزه ملی ملک، «تور تجربه قصه در موزه ملی ملک» را هم‌زمان با مبعث حضرت پیامبر صلی‌الله علیه و آله به مدت ۳روز برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، در تور تجربه قصه در موزه ملی ملک، در پنج ایستگاه، قصه آدم‌ها، مکان‌ها، افسانه‌ها، رویدادها و اشیا در کتابخانه و موزه ملی ملک روایت خواهد شد و شرکت‌کنندگان در این تور، می‌توانند آن‌ها را تجربه کنند.

قصه‌های «سردرباغ ملی و میدان مشق»، «حاج حسین آقا ملک»، «صندوقچه اسرار»، «ضرابخانه» و «ایستگاه قصه»، پنج روایتی‌اند که انتظار میهمانان «تور تجربه قصه در موزه ملی ملک» را می‌کشند تا پایان آن قصه‌ها را با قصه خود رقم بزنند.

«تور تجربه قصه در موزه ملی ملک» در روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه، ۲۷، ۲۹ و ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ خورشیدی از ساعت۹ تا ۱۳ برگزار خواهد شد. ظرفیت تور در هر روز ۲۵ نفر خواهد بود. علاقه‌مندان برای شرکت در این تورها و ثبت نام، می‌توانند از روز شنبه تا سه‌شنبه، ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ از ساعت ۹ تا ساعت ۱۶ با شماره تلفن ۰۹۱۲۵۲۰۶۷۹۲(خانم حصارکی) تماس بگیرند.

نظر شما: