برپایی آیین‌های پهلوانی (زورخانه‌ای) در کتابخانه و موزه ملی ملک

کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین گرامی‌داشت میلاد امام حسین علیه‌السلام را در آغاز بهار ۱۳۹۸ خورشیدی با برپایی آیین‌های پهلوانی (زورخانه‌ای) و دیگر برنامه‌های گوناگون آیینی و فرهنگی برگزار می‌کند.

برپایی آیین‌های پهلوانی (زورخانه‌ای) در کتابخانه و موزه ملی ملک

بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران، آیین میلاد امام حسین (ع) را با برنامه‌های آیینی و فرهنگی گرامی می‌دارد

برپایی آیین‌های پهلوانی (زورخانه‌ای) در کتابخانه و موزه ملی ملک

کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین گرامی‌داشت میلاد امام حسین علیه‌السلام را در آغاز بهار 1398 خورشیدی با برپایی آیین‌های پهلوانی (زورخانه‌ای) و دیگر برنامه‌های گوناگون آیینی و فرهنگی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، آیین گرامی‌داشت میلاد امام حسین علیه‌السلام در روز سه‌شنبه 20 فروردین 1398 خورشیدی از ساعت 16 همراه با برپایی آیین‌های پهلوانی (زورخانه‌ای) سخنرانی، منقبت‌خوانی و نقالی در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران برگزار می‌شود. میهمانان این آیین گرامی‌داشت همچنین می‌توانند از نمایشگاه «بهارستان؛ بهار در هفت منظر به روایت آثار کتابخانه و موزه ملی ملک» بازدید کنند. این نمایشگاه هم‌زمان با فرارسیدن بهار و نوروز 1398 خورشیدی، در نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران برپا شده است.

کتابخانه و موزه ملی ملک، دوستداران فرهنگ و تمدن اسلامی- ایرانی را به حضور در این آیین گرامی‌داشت در ساختمان این موقوفه در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به نشانی «میدان امام خمینی (ره)، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد (میدان مشق)» فرامی‌خواند.

برچسب‌ها:

نظر شما: