نمایشگاه قدیمی ترین دستگاه های اداری

نمایشگاه قدیمی ترین دستگاه های اداری موزه ملی ملک وموزه سفیر برگزار میکنند به گزارش روابط عمومی مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، در آستانه روز جهانی موزه ، ‌موزه ملک با همکاری موزه سفیر نمایشگاهی از ماشین های اداری این موزه را به نمایش خواهد گذاشت.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۹ در اخبار موسسه

کشف اثری نفیس در موسسه ملک

کشف اثری نفیس در موسسه ملک روابط عمومی کتابخانه و موزه ی ملی ملک کشف یک اثر نفیس را در این مجموعه خبر می دهد. موزه ی ملک دارای مجموعه نفیسی از آثار لاکی از جمله 96 عدد جعبه قلمدان های لاکـــــــــــــــــی با تصاویری منحصر به فرد است؛ در راستای اجرای طرح مرمت آثار ، قلمدانی مرمت شد با نقاشی با طرح بیضی و به سبک اروپایی که احتمالاً کپی از روی یک کار اروپایی است، قلمدانی از نوع کشویی واز جنس کاغذ فشرده (پاپیه ماشه) و با تذهیب بر روی ورق طلا.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۹ در اخبار موسسه

همزمان با روز معلم بازدید از موزه ملک برای معلمان و خانواده هایشان رایگان است

همزمان با روز معلم بازدید از موزه ملک برای معلمان و خانواده هایشان رایگان است به گزارش روابط عمومی مؤسسه کتابخانه موزه ملی ملک، موزه ملک درروزهای شنبه ویکشنبه و دوشنبه ، 11و 12 و13 اردیبهشت ماه 1389 وهمزمان با بزرگداشت روز معلم، بصورت رایگان میزبان معلمان و مدرسان خواهد بود. با توجه به نیت واقف کتابخانه و موزه ملک، مرحوم حاج حسین آقا ملک، که در بنیانگذاری موزه هدف آن را ترقی دانش و پیشبرد معارف دانسته و با توجه به جایگاه معلمان که مهمترین عامل آموزشی در جامعه و گسترش علوم و دانش هستند، در این سه روز موزه ملک بصورت رایگان پذیرای معلمان و مدرسان خواهد بود.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۸۹ در اخبار موسسه