آبگینه هایی از سرزمین اسلامی در کتابخانه و موزه ملی ملک

آبگینه هایی از سرزمین اسلامی در کتابخانه و موزه ملی ملک به گزارش روابط عمومی مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، این مؤسسه در ادامه تهیه کتاب های انگلیسی خود بعد از کتاب " آبگینه های ساسانی و پس از آن" کتاب های دیگری را در این زمینه تهیه کرده است تا در دسترس علاقمندان قرار دهد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۳۰ تیر ۱۳۹۳ در اخبار موسسه

دو نمایشگاه «حدیث بندگی» و «دستان دعا» در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت

دو نمایشگاه «حدیث بندگی» و «دستان دعا» در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت همزمان با آیین وقف‌نامه‌ای گرامی‌داشت میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام در موقوفه آستان قدس رضوی دو نمایشگاه «حدیث بندگی» و «دستان دعا» در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت همزمان با آیین گرامی‌داشت میلاد امام حسن مجتی علیه‌السلام، دو نمایشگاه «حدیث بندگی» و «دستان دعا» در موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۹۳ در اخبار موسسه

نمایشگاه ختم قرآن به خط خوش‌نویسان مشهور تاریخ ایران در کتابخانه و موزه ملی ملک

نمایشگاه ختم قرآن به خط خوش‌نویسان مشهور تاریخ ایران در کتابخانه و موزه ملی ملک «حدیث بندگی» به مناسبت آیین گرامی‌داشت میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام نمایشگاه ختم قرآن به خط خوش‌نویسان مشهور تاریخ ایران در کتابخانه و موزه ملی ملک موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک به مناسبت آیین گرامی‌داشت میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام، نمایشگاه ختم قرآن برگرفته از 16 قرآن نفیس به خط خوش‌نویسان بزرگ تاریخ ایران را در این موقوفه 77 ساله برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۸ تیر ۱۳۹۳ در اخبار موسسه

گرامی‌داشت شب‌های ارزشمند قدر و تسلیت شهادت امیرالمومنین علی علیه‌السلام

گرامی‌داشت شب‌های ارزشمند قدر و تسلیت شهادت امیرالمومنین علی علیه‌السلام موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک فرارسیدن سالگرد شهادت امیرالمومنین علی علیه‌السلام را به همه مومنان و مسلمانان جهان تسلیت می‌گوید و در شب‌های ارزشمند قدر، برآورده شدن دعاهای همگان را آرزومند است.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۶ تیر ۱۳۹۳ در اخبار موسسه

دستان دعا» در کتابخانه و موزه ملی ملک؛ دریچه‌ای رو به تاریخ هنر دینی»

دستان دعا» در کتابخانه و موزه ملی ملک؛ دریچه‌ای رو به تاریخ هنر دینی» همزمان با آیین گرامی‌داشت میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام در موقوفه آستان قدس رضوی گشایش می‌یابد «دستان دعا» در کتابخانه و موزه ملی ملک؛ دریچه‌ای رو به تاریخ هنر دینی همزمان با آیین گرامی‌داشت میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام در موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، نمایشگاه «دستان دعا» با موضوع نسخه‌های نفیس خطی دعا برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۵ تیر ۱۳۹۳ در اخبار موسسه

نمایش 1800 بنر از آثار نفیس کتابخانه و موزه ملی ملک در خیابان‌های پایتخت

نمایش 1800 بنر از آثار نفیس کتابخانه و موزه ملی ملک در خیابان‌های پایتخت همکاری خلاقانه کتابخانه و نخستین موزه وقفی خصوصی ایران با سازمان زیباسازی شهر تهران نمایش 1800 بنر از آثار نفیس کتابخانه و موزه ملی ملک در خیابان‌های پایتخت سازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، گوشه‌ای از گنجینه آثار نفیس موزه‌ای نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران را در قالب بنرهایی بزرگ به خیابان‌های پایتخت آورد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۱ تیر ۱۳۹۳ در اخبار موسسه

انتشار فهرست خدمات بخش نشریات کتابخانه و موزه ملی ملک به پژوهشگران و دانشجویان

انتشار فهرست خدمات بخش نشریات کتابخانه و موزه ملی ملک به پژوهشگران و دانشجویان پژوهشگران و علاقه‌مندان به بررسی‌های علمی در حوزه نشریات تاریخی می‌توانند با مراجعه به بخش نشریات کتابخانه و موزه ملی ملک، از گنجینه 800 عنوان نشریه تاریخی در بیش از 8 هزار مجلد و خدمات گوناگون فرهنگی در این حوزه بهره بگیرند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۹ تیر ۱۳۹۳ در اخبار موسسه

آغاز ثبت نام تابستان برای دوره‌های آموزشی کتابخانه و موزه ملی ملک در حوزه هنرهای سنتی ایرانی- اسلامی/ به پیوست جدول

آغاز ثبت نام تابستان برای دوره‌های آموزشی کتابخانه و موزه ملی ملک در حوزه هنرهای سنتی ایرانی- اسلامی/ به پیوست جدول مرکز آموزش موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک با آغاز سال 1393 خورشیدی، برای دوره‌های جدید آموزش هنرهای سنتی ایرانی- اسلامی در فصل تابستان ثبت نام می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۸ تیر ۱۳۹۳ در اخبار موسسه

تسلیت کتابخانه و موزه ملی ملک برای درگذشت بانو عزت‌ملک ملک

تسلیت کتابخانه و موزه ملی ملک برای درگذشت بانو عزت‌ملک ملک موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک درگذشت بانو «عزت ملک ملک» دختر بزرگ حاج حسین آقا ملک، واقف و بنیان‌گذار کتابخانه و موزه ملی ملک را به بازماندگان ایشان و دوستداران فرهنگ و هنر ایرانی- اسلامی تسلیت می‌گوید.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۳ تیر ۱۳۹۳ در اخبار موسسه