برگزاری کارگاه و تور قصه‌گویی «راز قصه‌ها» در کتابخانه و موزه ملی ملک

برگزاری کارگاه و تور قصه‌گویی «راز قصه‌ها» در کتابخانه و موزه ملی ملک کتابخانه و موزه ملی ملک در ادامه برگزاری برنامه‌های ویژه کودکان و نوجوانان، کارگاه و تور قصه‌گویی «راز قصه‌ها» را برای دانش‌آموزان مدرسه‌ها و آموزشگاه‌ها برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ در

آثار به جای مانده از میرسیدعلی همدانی در کتابخانه و موزه ملی ملک به نمایش درآمد

آثار به جای مانده از میرسیدعلی همدانی در کتابخانه و موزه ملی ملک به نمایش درآمد مجموعه رسالات فارسی و عربی میرسیدعلی همدانی، شاعر و عارف سده هشتم هجری، به مناسبت هفتصدمین سالگرد تولد وی و پاس‌داشت نام او در تقویم مشاهیر یونسکو در موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک به نمایش درآمده است.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

​دعوت به بازدید از نمایشگاه نقاشی پشت شیشه در کتابخانه و موزه ملی ملک

​دعوت به بازدید از نمایشگاه نقاشی پشت شیشه در کتابخانه و موزه ملی ملک کتابخانه و موزه ملی ملک، نمایشگاهی از آثار نقاشی پشت شیشه استاد مهرنوش بشارت و هنرجویان از تاریخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ خورشیدی به مدت یک هفته برگزار کرده است.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها

برگزیدگان چهارمین دوره مسابقه راهنمایان موزه در کتابخانه و موزه ملی ملک معرفی و تقدیر شدند

برگزیدگان چهارمین دوره مسابقه راهنمایان موزه در کتابخانه و موزه ملی ملک معرفی و تقدیر شدند نخستین آیین وقف‌نامه‌ای موقوفه حاج حسین آقا ملک در سال ۱۳۹۴در زادروز حضرت زهرا سلام‌الله علیها با برپایی برنامه قصه‌گویی برای مادران، رونمایی از کتاب‌های منتشرشده در موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، گشایش نمایشگاه آثار میرسیدعلی همدانی، عارف، عالم و شاعر سده هشتم هجری و گشایش نمایشگاه و برگزاری کارگاه نقاشی پشت شیشه با حضور استاد مهرنوش بشارت و هنرجویان وی برگزار شد. برگزیدگان چهارمین دوره مسابقه راهنمایان موزه نیز هم‌زمان با این آیین معرفی و تقدیر شدند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی

نمایشگاه آثار نقاشی پشت شیشه در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

نمایشگاه آثار نقاشی پشت شیشه در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود کتابخانه و موزه ملی ملک، نمایشگاهی از آثار نقاشی پشت شیشه استاد مهرنوش بشارت و هنرجویان وی را هم‌زمان با آیین گرامی‌داشت میلاد حضرت فاطمه سلام‌علیها در روز پنج‌شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ خورشیدی برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی

نمایشگاه آثار میرسیدعلی همدانی در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد

نمایشگاه آثار میرسیدعلی همدانی در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد کتابخانه و موزه ملی ملک، مجموعه آثار و رسالات خطی «میرسیدعلی همدانی» عارف، عالم و شاعر سده هشتم هجری با موضوعات معارف اسلامی و عرفانی و علوم ظاهری و باطنی را در نمایشگاهی به مناسبت هفتصدمین سال تولد میرسیدعلی همدانی و پاسداشت وی در تقویم مشاهیر یونسکو از ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ خورشیدی به نمایش می‌گذارد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها

آیین گرامی‌داشت میلاد حضرت فاطمه سلام‌الله علیها در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

آیین گرامی‌داشت میلاد حضرت فاطمه سلام‌الله علیها در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین گرامی‌داشت میلاد حضرت فاطمه سلام‌الله علیها را با برنامه‌های گوناگون فرهنگی در روز پنج‌شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ خورشیدی برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها