گنج ملک در انتظار گردشگران نوروز ۱۳۹۵

گنج ملک در انتظار گردشگران نوروز ۱۳۹۵ نخستین موزه وقفی- خصوصی و بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران، با آثاری از هزاره یکم پیش از میلاد تا روزگار معاصر که گنجینه‌ای کم‌نظیر از سکه‌های تاریخی، تابلوهای نقاشی و نگارگری، قلمدان‌ها و آثار لاکی، خوش‌نویسی، اسناد تاریخی و نسخه‌های خطی به ویژه دیوان‌های شعر و قرآن‌های خطی را دربرگرفته است، با مجموعه‌ای از خدمات گسترده به مزیبانی از گردشگران و بازدیدکنندگان نوروزی می‌نشیند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

گردشگران نوروزی با چه تصویری از کتابخانه و موزه ملی ملک روبه‌رو خواهند شد/ بخش دوم

گردشگران نوروزی با چه تصویری از کتابخانه و موزه ملی ملک روبه‌رو خواهند شد/ بخش دوم ​​نخستین موزه وقفی- خصوصی و بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران، با آثاری از هزاره یکم پیش از میلاد تا روزگار معاصر که گنجینه‌ای کم‌نظیر از سکه‌های تاریخی، تابلوهای نقاشی و نگارگری، قلمدان‌ها و آثار لاکی، خوش‌نویسی، اسناد تاریخی و نسخه‌های خطی به ویژه دیوان‌های شعر و قرآن‌های خطی را دربرگرفته است، با مجموعه‌ای از خدمات گسترده به میزبانی گردشگران و بازدیدکنندگان نوروزی می‌نشیند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

گردشگران نوروزی با چه تصویری از کتابخانه و موزه ملی ملک روبه‌رو خواهند شد/ بخش نخست

گردشگران نوروزی با چه تصویری از کتابخانه و موزه ملی ملک روبه‌رو خواهند شد/ بخش نخست ​نخستین موزه وقفی- خصوصی و بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران، با آثاری از هزاره یکم پیش از میلاد تا روزگار معاصر که گنجینه‌ای کم‌نظیر از سکه‌های تاریخی، تابلوهای نقاشی و نگارگری، قلمدان‌ها و آثار لاکی، خوش‌نویسی، اسناد تاریخی و نسخه‌های خطی به ویژه دیوان‌های شعر و قرآن‌های خطی را دربرگرفته است، با مجموعه‌ای از خدمات گسترده به مزیبانی از گردشگران و بازدیدکنندگان نوروزی می‌نشیند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

​زمان خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک به گردشگران و پژوهشگران در نوروز 1395

​زمان خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک به گردشگران و پژوهشگران در نوروز 1395 کتابخانه و موزه ملی ملک، در روزهای غیر تعطیل نوروز 1395 خورشیدی از گردشگران نوروزی و علاقه‌مندان به بهره‌گیری از خدمات فرهنگی کتابخانه‌ای و موزه‌ای میزبانی می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در روز شنبه 15 اسفند 1394 تعطیل است

خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در روز شنبه 15 اسفند 1394 تعطیل است در پی ضایعه درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب، آیت‌الله عباس واعظ طبسی، تولیت عظمای آستان قدس رضوی، به پاس بزرگ‌داشت مرتبت آن فقیه عالیقدر، خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، در روز شنبه 15 اسفند 1394 تعطیل است.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها

​وداع آستان قدس رضوی با تولیت مجاهد و سخت‌کوش خویش

​وداع آستان قدس رضوی با تولیت مجاهد و سخت‌کوش خویش آستان قدس رضوی با تولیت مجاهد و سخت‌کوش خود وداع کرد؛ روح آسمانیِ حضرت آیت‌الله حاج عباس واعظ طبسی، جسم رنجور و بیمارِ آن عالمِ عاشق را در حلقه‌ای از اندوه و ماتم یاران و همکارانش تنها گذاشت.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ در اخبار موسسه

بررسی و تحلیل کتاب «تاریخ هنر نو: پیش‌درآمدی انتقادی» اثر جاناتان هریس

بررسی و تحلیل کتاب «تاریخ هنر نو: پیش‌درآمدی انتقادی» اثر جاناتان هریس پنجمین نشست از سلسله نشست‌های بررسی کتاب‌های هنر معاصر به کوشش پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر، با همکاری کتابخانه و موزه ملی ملک، در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

به تاریخِ «نشستن» سفر کنید، عکس بگیرید و به اشتراک بگذارید

به تاریخِ «نشستن» سفر کنید، عکس بگیرید و به اشتراک بگذارید کتابخانه و موزه ملی ملک، مسابقه بهترین عکس‌های نمایشگاه «نشستن به روایت آثار کتابخانه و موزه ملی ملک» را در شبکه اجتماعی اینستاگرام برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

​بازدید رییسان و مسوولان کتابخانه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور از تالارهای کتابخانه و موزه ملی ملک

​بازدید رییسان و مسوولان کتابخانه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور از تالارهای کتابخانه و موزه ملی ملک رییسان و مسوولان کتابخانه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در بازدید از تالارهای کتابخانه و موزه ملی ملک، به تماشای گوشه‌ای از جذابیت‌ها و جلوه‌های فرهنگ، هنر و تمدن ایرانی- اسلامی نشستند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص