دوره آموزشی «نقاشی ویژه کودکان» با تدریس یکی از استادان برجسته نقاشی ایرانی

دوره آموزشی «نقاشی ویژه کودکان» با تدریس یکی از استادان برجسته نقاشی ایرانی کتابخانه و موزه ملی ملک، دوره آموزشی «نقاشی ویژه کودکان» را با حضور و تدریس یکی از استادان برجسته حوزه نقاشی ایرانی به ویژه در زمینه آموزش کودکان و نوجوانان برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

​برگزاری نشست تخصصی همگرایی بافت میراث فرهنگی در سازمان‌دهی اشیای محتوایی

​برگزاری نشست تخصصی همگرایی بافت میراث فرهنگی در سازمان‌دهی اشیای محتوایی هم‌زمان با برگزاری نشست تخصصی هم‌گرایی بافت میراث فرهنگی (کتابخانه، موزه و آرشیو) در سازمان‌دهی اشیای محتوایی، دو کتاب جدید در حوزه ذخیره و بازیابی اطلاعات دانش با حضور گروهی از استادان و کارشناسان حوزه کتاب‌داری در کتابخانه و موزه ملی ملک رونمایی شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها

آغاز ثبت نام تابستان برای دوره‌های جدید آموزشی در حوزه هنرهای سنتی ایرانی- اسلامی/ به پیوست جدول

آغاز ثبت نام تابستان برای دوره‌های جدید آموزشی در حوزه هنرهای سنتی ایرانی- اسلامی/ به پیوست جدول مرکز آموزش موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک در آستانه تابستان ۱۳۹۴ خورشیدی، برای دوره‌های جدید آموزش هنرهای سنتی ایرانی- اسلامی در فصل تابستان ثبت نام می‌کند. گروهی از استادان برجسته در حوزه‌های گوناگون هنری تدریس در این دوره‌های آموزشی را برعهده دارند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

دو کتاب جدید حوزه علم اطلاعات و دانش‌شناسی در کتابخانه و موزه ملی ملک رونمایی می‌شود

دو کتاب جدید حوزه علم اطلاعات و دانش‌شناسی در کتابخانه و موزه ملی ملک رونمایی می‌شود هم‌زمان با برگزاری نشست تخصصی هم‌گرایی بافت میراث فرهنگی (کتابخانه، موزه و آرشیو) در سازمان‌دهی اشیای محتوایی، دو کتاب جدید در حوزه ذخیره و بازیابی اطلاعات دانش با حضور گروهی از استادان و کارشناسان حوزه کتاب‌داری در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

​کارگاه و تور قصه‌گویی «راز قصه‌ها» در کتابخانه و موزه ملی ملک

​کارگاه و تور قصه‌گویی «راز قصه‌ها» در کتابخانه و موزه ملی ملک کتابخانه و موزه ملی ملک در ادامه برگزاری برنامه‌های ویژه کودکان و نوجوانان، کارگاه و تور قصه‌گویی «راز قصه‌ها» را برای دانش‌آموزان مدرسه‌ها و آموزشگاه‌ها برگزار کرده است.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ در برنامه‌های آموزشی

​رونمایی کتاب عکس اربعین

​رونمایی کتاب عکس اربعین کتاب عکس اربعین، مجموعه‌ای از تصویرهای گروهی از عکاسان برجسته از راه‌پیمایی میلیونی اربعین سال گذشته، هم‌زمان با روز میلاد حضرت علی اکبر علیه‌السلام و روز جوان با حضور گروهی از اهالی فرهنگ و هنر در روز شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ در کتابخانه و موزه ملی ملک رونمایی شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی

مسجد جامعی: کتاب عکس‌های اربعین در کتابخانه و موزه ملی ملک رونمایی می‌شود

مسجد جامعی: کتاب عکس‌های اربعین در کتابخانه و موزه ملی ملک رونمایی می‌شود کتاب عکس اربعین، مجموعه‌ای از تصویرهای گروهی از عکاسان برجسته از راه‌پیمایی میلیونی اربعین سال گذشته، هم‌زمان با روز میلاد حضرت علی اکبر علیه‌السلام و روز جوان با حضور گروهی از اهالی فرهنگ و هنر در روز شنبه ۹خرداد ۱۳۹۴ در کتابخانه و موزه ملی ملک رونمایی می‌شود.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها

​تور تجربه قصه در موزه ملی ملک برگزار شد

​تور تجربه قصه در موزه ملی ملک برگزار شد «تور تجربه قصه در موزه ملی ملک»، تازه‌ترین فعالیت کتابخانه و موزه ملی ملک در زمینه برگزاری تورهای متفاوت برای آشنایی گردشگران با بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران به شمار می‌آید.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص