نمایشگاه «نادیده‌های دیدنی؛ داستان‌های شاهنامه برای نابینایان» در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت

نمایشگاه «نادیده‌های دیدنی؛ داستان‌های شاهنامه برای نابینایان» در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت نمایشگاه و کارگاه آموزشی «نادیده‌های دیدنی؛ داستان‌های شاهنامه برای نابینایان» از روز سی‌ام مهر 1397 خورشیدی در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

برگزاری نشست تخصصی «پژوهشی در نسخه‌های قرآن به خط کوفی گنجینه ملک»

برگزاری نشست تخصصی «پژوهشی در نسخه‌های قرآن به خط کوفی گنجینه ملک» کتابخانه و موزه ملی ملک، نشست تخصصی «پژوهشی در نسخه‌های قرآن به خط کوفی گنجینه ملک» را با نگرشی بر نسخه‌های خطی قرآن کریم در این گنجینه تاریخی برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

​میهمانان اجلاس کمیته بین‌المللی موزه‌شناسی شورای بین‌المللی موزه‌ها (ایکوم) از کتابخانه و موزه ملی ملک بازدید کردند

​میهمانان اجلاس کمیته بین‌المللی موزه‌شناسی شورای بین‌المللی موزه‌ها (ایکوم) از کتابخانه و موزه ملی ملک بازدید کردند میهمانان ایرانی و غیر ایرانی چهل‌ویکمین سمپوزیوم ایکوفوم در روز چهارشنبه 25 مهر 1397 خورشیدی از کتابخانه و موزه ملی ملک بازدید کردند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۷ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

خانه تاریخی ملک، محور گردشگری فرهنگی بازار تهران می‌شود

خانه تاریخی ملک، محور گردشگری فرهنگی بازار تهران می‌شود شماری از شخصیت‌های فرهنگی و استادان برجسته دانشگاه در بازدید از خانه تاریخی ملک در بازار بین‌الحرمین تهران، با اشاره بر ارزش والای این بنای 200 ساله تاریخی- فرهنگی در منظومه گردشگری و فرهنگ بازار تهران، بر اهمیت کاربری‌یابی و باززنده‌سازی آن در گستره فرهنگ و تاریخ تهران تاکید کردند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۷ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

نشست تخصصی «پیشگیری به روش تغذیه سالم (تغذیه نوین قرآنی)» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

نشست تخصصی «پیشگیری به روش تغذیه سالم (تغذیه نوین قرآنی)» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود کتابخانه و موزه ملی ملک، نشست تخصصی «پیشگیری به روش تغذیه سالم (تغذیه نوین قرآنی)» را با رویکرد پژوهشی در نسخه‌های اسلامی برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

کتابخانه و موزه ملی ملک و نمایشگاه طب‌الرضا، میزبان متخصصان طب سنتی بازدید ویژه

کتابخانه و موزه ملی ملک و نمایشگاه طب‌الرضا، میزبان متخصصان طب سنتی بازدید ویژه شماری از متخصصان طب سنتی اسلامی- ایرانی هم زمان با برپایی نمایشگاه «سلطان دل؛ روایتی از طب‌الرضا» با همراهی دکتر فرهاد رهبر از کتابخانه و موزه ملی ملک بازدید کردند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۹ مهر ۱۳۹۷ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

تور و کارگاه آموزشی «باغ قصه‌ها» برای کودکان 4 و 5 ساله تهرانی در کتابخانه و موزه ملی ملک

تور و کارگاه آموزشی «باغ قصه‌ها» برای کودکان 4 و 5 ساله تهرانی در کتابخانه و موزه ملی ملک کتابخانه و موزه ملی ملک، تور هدفمند بازدید و کارگاه آموزشی «باغ قصه‌ها» را با میزبانی از کودکان 4 و 5 ساله کانون فرهنگی تربیتی رضوان، هم‌زمان با هفته ملی کودک برگزار کرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

کتابخانه و موزه ملی ملک به کتابخانه آیت‌الله حکیم برای سامان‌دهی نسخه‌های خطی مشاوره و یاری می‌دهد

کتابخانه و موزه ملی ملک به کتابخانه آیت‌الله حکیم برای سامان‌دهی نسخه‌های خطی مشاوره و یاری می‌دهد مدیران و کارشناسان کتابخانه و موزه ملی ملک در بازدید از کتابخانه آیت‌الله حکیم، هم‌زمان با آگاهی از توانمندی‌ها و جایگاه این کتابخانه عمومی در منطقه نیاوران تهران که آیت‌الله سیدمحمدتقی حکیم بر آستان قدس رضوی وقف کرده است، زمینه‌های همکاری و ارایه مشاوره به ویژه در زمینه سامان‌دهی و نگهداری نسخه‌های خطی این کتابخانه را به بررسی گذاشتند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ در اخبار موسسه بازدید‌های خاص

کتابخانه و موزه ملی ملک، نمایشگاه، تور هدفمند بازدید و کارگاه‌های آموزشی برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک، نمایشگاه، تور هدفمند بازدید و کارگاه‌های آموزشی برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌کند کتابخانه و موزه ملی ملک هم‌زمان با آغاز هفته ملی کودک، مجموعه‌ای از برنامه‌های گوناگون در گستره فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی را برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۷ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی