کتابخانه و موزه ملی ملک «مسابقه کتاب» با جایزه سفر به مشهد مقدس برگزار می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک «مسابقه کتاب» با جایزه سفر به مشهد مقدس برگزار می‌کند کتابخانه و موزه ملی ملک «مسابقه کتاب علی‌بن موسی‌الرضا علیه‌السلام (منادی توحید و امامت)» را به مناسبت ایام میلاد امام رضا علیه‌السلام با جایزه سفر به مشهد مقدس برگزار می‌کند. به برندگان به قید قرعه هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا خواهد شد.

ادامه مطلب

نشست جانبی رویداد «باغ و گلستانم آرزوست» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

نشست جانبی رویداد «باغ و گلستانم آرزوست» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود نشست جانبی رویداد «باغ و گلستانم آرزوست» هم‌زمان با روز ملی گل در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک «مسابقه کتاب» با جایزه سفر به مشهد مقدس برگزار می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک «مسابقه کتاب» با جایزه سفر به مشهد مقدس برگزار می‌کند کتابخانه و موزه ملی ملک «مسابقه کتاب» به مناسبت فرارسیدن میلاد امام رضا علیه‌السلام برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک جشن میلاد امام رضا (ع) را برپایه وقف‌نامه حاج حسین آقا ملک برپا کرد

کتابخانه و موزه ملی ملک جشن میلاد امام رضا (ع) را برپایه وقف‌نامه حاج حسین آقا ملک برپا کرد کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین گرامی‌داشت میلاد باسعادت امام رضا علیه‌السلام را با برنامه‌های گوناگون فرهنگی با حضور دوستداران اهل بیت علیهم‌السلام برگزار کرد.

ادامه مطلب

نمایشگاه گزیده کتاب‌های چاپی با موضوع امام رضا (ع) در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت

نمایشگاه گزیده کتاب‌های چاپی با موضوع امام رضا (ع) در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت کتابخانه و موزه ملی ملک، نمایشگاه گزیده کتاب‌های چاپی با موضوع حضرت امام رضا علیه‌السلام و فرهنگ و هنر رضوی را برپا کرد.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه «آشنایی کودکان با شیوه‌های چاپ سنتی و تصویرگری آثار کهن فرهنگی» را برگزار کرد

کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه «آشنایی کودکان با شیوه‌های چاپ سنتی و تصویرگری آثار کهن فرهنگی» را برگزار کرد کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه آموزشی «آشنایی کودکان با شیوه‌های چاپ سنتی و تصویرگری آثار کهن فرهنگی» (ویژه کودکان و خانواده‌ها با همکاری موسسه آموزشی هنرهای تجسمی نیکوپندار) را هم‌زمان با دهه کرامت و برپایی جشنواره فرهنگی- هنری ماه هشتم با حضور کودکان و نوجوانان همراه با خانواده‌هایشان برگزار کرد.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه «آشنایی با مفهوم و تکنیک‌های نقاشی پشت شیشه» را برگزار کرد

کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه «آشنایی با مفهوم و تکنیک‌های نقاشی پشت شیشه» را برگزار کرد کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه آموزشی «آشنایی با مفهوم و تکنیک‌های نقاشی پشت شیشه» را هم‌زمان با دهه کرامت و برپایی جشنواره فرهنگی- هنری ماه هشتم با حضور دوستداران فرهنگ و هنر برگزار کرد.

ادامه مطلب

نشست علمی «ملاحظات روش‌شناختی در بهره‌گیری از احادیث طبی» برگزار شد

نشست علمی «ملاحظات روش‌شناختی در بهره‌گیری از احادیث طبی» برگزار شد کتابخانه و موزه ملی ملک، نشست علمی «ملاحظات روش‌شناختی در بهره‌گیری از احادیث طبی» را با حضور دوستداران فرهنگ و تمدن اسلامی- ایرانی برگزار کرد.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه «صحافی سنتی» را برگزار کرد

کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه «صحافی سنتی» را برگزار کرد کتابخانه و موزه ملی ملک، کارگاه آموزشی «آشنایی با صحافی سنتی» را هم‌زمان با دهه کرامت و برپایی جشنواره فرهنگی- هنری ماه هشتم با حضور دوستداران فرهنگ و هنر برگزار کرد.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک، چهار نمایشگاه سیار در موزه‌ها و مرکزهای فرهنگی تهران برگزار می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک، چهار نمایشگاه سیار در موزه‌ها و مرکزهای فرهنگی تهران برگزار می‌کند کتابخانه و موزه ملی ملک، سه نمایشگاه سیار تصویر آثار موزه‌ای و نسخه‌های خطی را در سه مرکز نمایشگاهی و موزه تهران و یک نمایشگاه محیطی شهری در چارچوب بیلبوردهای نمایشی شهری، هم‌زمان با دهه کرامت برگزار می‌کند.

ادامه مطلب