نشست بررسی کتاب «رقم‌ها و فرمان‌های صفوی و قاجار در کتابخانه و موزه ملی ملک» برگزار شد/ دانلود فیلم

نشست بررسی کتاب «رقم‌ها و فرمان‌های صفوی و قاجار در کتابخانه و موزه ملی ملک» برگزار شد/ دانلود فیلم نشست معرفی و بررسی کتاب «رقم‌ها و فرمان‌های صفوی و قاجار در کتابخانه و موزه ملی ملک» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد.

ادامه مطلب

فیلم‌های سه نشست علمی نمایشگاه «کارگاه بایسنغر» در کتابخانه و موزه ملی ملک منتشر شد/ دانلود فیلم‌ها

فیلم‌های سه نشست علمی نمایشگاه «کارگاه بایسنغر» در کتابخانه و موزه ملی ملک منتشر شد/ دانلود فیلم‌ها فیلم‌های سخنرانی‌های سلسله نشست‌های سه‌گانه نمایشگاه بایسنغر در کتابخانه و موزه ملی ملک را این‌جا می‌توانید دریافت کنید.

ادامه مطلب

نشست پژوهشی «موزه‌های تاریخی و هنر معاصر» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

نشست پژوهشی «موزه‌های تاریخی و هنر معاصر» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود کتابخانه و موزه ملی ملک نشست پژوهشی «موزه‌های تاریخی و هنر معاصر» را به مناسبت هفته پژوهش 1402 برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

نشست بررسی کتاب «رقم‌ها و فرمان‌های صفوی و قاجار در کتابخانه و موزه ملی ملک» برگزار می‌شود

نشست بررسی کتاب «رقم‌ها و فرمان‌های صفوی و قاجار در کتابخانه و موزه ملی ملک» برگزار می‌شود کتابخانه و موزه ملی ملک، نشست معرفی و بررسی کتاب «رقم‌ها و فرمان‌های صفوی و قاجار در کتابخانه و موزه ملی ملک» را برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

دل در گرو ایران و فرهنگ ایرانی

دل در گرو ایران و فرهنگ ایرانی با جست‌وجوی واژه «آذربایجان» در مجموعه آثار موجود در بانک اطلاعاتی کتابخانه و موزه ملی ملک، 89 نتیجه به دست آمد که آثاری در دسته‌های حکم، فرمان، نامه، سکه، کتاب و کتابچه و یادداشت و اوراق پراکنده، تمبر و تلگراف و بخش‌نامه، استشهادنامه و گزارش و گلیم و رخت خواب و تصویر را دربرمی‌گیرد.

ادامه مطلب

نشست دانشجویان و استادان هنر اسلامی دانشگاه تربیت مدرس با ابوالعلا سودآور برگزار شد

نشست دانشجویان و استادان هنر اسلامی دانشگاه تربیت مدرس با ابوالعلا سودآور برگزار شد نشست پرسش و پاسخ دانشجویان و استادان دانشگاه تربیت مدرس درباره پیشینه و ویژگی‌های هنر ایران در دوره اسلامی با ابوالعلا سودآور پژوهشگر حوزه هنرهای ایرانی و اسلامی در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی

سومین نشست نمایشگاه بایسنغر در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

سومین نشست نمایشگاه بایسنغر در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود کتابخانه و موزه ملی ملک، سومین نشست نمایشگاه بایسنغر را به مناسبت برپایی نمایشگاه «کارگاه بایسنغر» برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

قدیم‌ترین نسخه خطی از فارابی در کتابخانه و موزه ملی ملک

قدیم‌ترین نسخه خطی از فارابی در کتابخانه و موزه ملی ملک همایش بزرگداشت «ابونصر فارابی معلم ثانی» با یک ارایه پژوهش‌محور درباره «میراث حکیم فارابی در کتابخانه و موزه ملی ملک»، گریزی به گنجینه نسخه‌های خطی کتابخانه و موزه ملی ملک داشت. این همایش به تاریخ 30 آبان 1402 در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۲ آذر ۱۴۰۲ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی