قصه‌گویی و عروسک‌سازی برای کودکان کار افغان

قصه‌گویی و عروسک‌سازی برای کودکان کار افغان «بچه‌ها فکر می‌کنید چند سال از دوستی ایرانی‌ها و افغانی‌ها می‌گذره؟». این پرسش ساده و کودکانه، آغاز همکاری کتابخانه و موزه ملی ملک و موزه عروسک‌های ملل برای برگزاری کارگاه و ارایه آموزش‌هایی فرهنگی و هنری به کودکان کار افغان در موسسه خیریه اراتقای کیفیت زندگی ایرانیان (ایلیا) بود که با نگاهی نیک‌اندیشانه هم‌زمان با رمضان۱۴۳۷ قمری و از واپسین روزهای خرداد ۱۳۹۵ خورشیدی شکل گرفته است.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

کتابخانه و موزه ملی ملک؛ موزه دوستدار کودک

کتابخانه و موزه ملی ملک؛ موزه دوستدار کودک کتابخانه و موزه ملی ملک به عنوان نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران با تمرکز بیش‌تر بر آموزش‌های غیر رسمی کودکان و نوجوانان در سه سال گذشته توانسته است کارنامه‌ای قابل توجه در زمینه ارایه آموزه‌های فرهنگ و هنر ایرانی- اسلامی به ویژه در حوزه آثار تاریخی- فرهنگی بر جای بگذارد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی بازدید‌های خاص

کتابخانه و موزه ملی ملک در سه مرکز نگهداری کودکان خاص کارگاه موزه‌ای برگزار کرد

کتابخانه و موزه ملی ملک در سه مرکز نگهداری کودکان خاص کارگاه موزه‌ای برگزار کرد کتابخانه و موزه ملی ملک در تداوم فعالیت‌های خیرخواهانه و عام‌المنفعه برای کودکان خاص، با برگزاری سه برنامه ویژه کودکان کار در سه منطقه آسیب‌پذیر تهران، خدمات فرهنگی به آنان ارایه کرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی