آمادگی کتابخانه و موزه ملی ملک برای میزبانی از گروه‌های دانش‌آموزی و دانشجویی و تورهای گردشگری

آمادگی کتابخانه و موزه ملی ملک برای میزبانی از گروه‌های دانش‌آموزی و دانشجویی و تورهای گردشگری کتابخانه و موزه ملی ملک آمادگی میزبانی از گروه‌های دانش‌آموزی و دانشجویی، همچنین تورهای گردشگری و تهران‌گردی را در چارچوب تورهای هماهنگ‌شده بازدید از تالارهای موزه‌ای، به گونه محدود با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی دارد.

ادامه مطلب

کتاب «مکاتبات ناصرالدین شاه با کامران میرزا نایب‌السلطنه» منتشر شد

کتاب «مکاتبات ناصرالدین شاه با کامران میرزا نایب‌السلطنه» منتشر شد انتشارات مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، کتاب «مکاتبات ناصرالدین شاه با کامران میرزا نایب‌السلطنه (1295 تا 1310 ق)» را منتشر و به بازار نشر روانه کرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

فروشگاه مجازی و دیجیتال محصولات فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت

فروشگاه مجازی و دیجیتال محصولات فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت فروشگاه مجازی و دیجیتال محصولات فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک با امکان آگاهی و خرید محصولات فرهنگی به ویژه منشورات و انتشارات بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران، هم‌زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ایران به بهره‌برداری رسید و گشایش یافت.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی ویژه‌ها

نمایشگاه «فاضل صادق» (کتاب‌های اهدایی بنیان‌گذار انتشارات مرتضوی) در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت

نمایشگاه «فاضل صادق» (کتاب‌های اهدایی بنیان‌گذار انتشارات مرتضوی) در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش یافت نمایشگاه «فاضل صادق» دربرگیرنده مجموعه کتاب‌های اهدایی زنده‌یاد حجت‌الاسلام حاج شیخ بیوک چیت‌چیان، بنیان‌گذار انتشارات مرتضوی به کتابخانه و موزه ملی ملک، هم‌زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی گشایش یافت.

ادامه مطلب

آیین وقف‌نامه‌ای میلاد حضرت فاطمه (س) در خانه تاریخی ملک برگزار شد

آیین وقف‌نامه‌ای میلاد حضرت فاطمه (س) در خانه تاریخی ملک برگزار شد موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین وقف‌نامه‌ای گرامی‌داشت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها را در خانه تاریخی ملک در تهران برگزار کرد.

ادامه مطلب

درس‌گفتار نسخه‌شناسی فارسی (دوره مقدماتی)» به شیوه آنلاین

درس‌گفتار نسخه‌شناسی فارسی (دوره مقدماتی)» به شیوه آنلاین پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با همکاری کتابخانه و موزه ملی ملک «درس‌گفتار نسخه‌شناسی فارسی (دوره مقدماتی)» را به شیوه آنلاین برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

آیین گرامی‌داشت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها در خانه تاریخی ملک

آیین گرامی‌داشت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها در خانه تاریخی ملک کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین گرامی‌داشت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها را برپایه وقف نامه حاج حسین آقا ملک، بنیان‌گذار و واقف کتابخانه و موزه ملی ملک در روز چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ هم‌زمان با جشن‌های دهه فجر انقلاب اسلامی و ولادت امام خمینی (ره) بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

نمایشگاه‌های موزه‌ای کتابخانه و موزه ملی ملک در چهار مرکز فرهنگی تهران برپا شد

نمایشگاه‌های موزه‌ای کتابخانه و موزه ملی ملک در چهار مرکز فرهنگی تهران برپا شد پنج نمایشگاه تصویر نفایس تاریخی کتابخانه و موزه ملی ملک،‌هم‌زمان با فرارسیدن دهه فجر و سال‌روز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها در چهار مرکز فرهنگی تهران گشایش یافت.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی

بزرگداشت و تجلیل مادران و همسران شهدا و جانبازان هم‌زمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی

بزرگداشت و تجلیل مادران و همسران شهدا و جانبازان هم‌زمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی «هشتمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت» با هدف بزرگداشت و تجلیل مادران و همسران شهدا و جانبازان اعصاب و روان زیر نظر سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس، هم‌زمان با آغاز دهه فجر و به مناسبت جشن‌های میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها به میزبانی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک در روز یک‌شنبه 12 بهمن 1399 به میزبانی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد.

ادامه مطلب