دریچه

مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک برای ارتقاء سطح آگاهی مراجعان خود نشریه داخلی را به نام دریچه تولید می کند که شما می توانید در بخش تازه ها ششمین شماره آن را مطالعه نمائید.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۱ در اخبار موسسه

کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار میکند؛ مراسم سوگواری سالار شهیدان

کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار میکند؛ مراسم سوگواری سالار شهیدان به گزارش روابط عمومی مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یارانشان مراسم بزرگداشتی در این مؤسسه برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۱ در اخبار موسسه

برگزاری دوره آموزشی خط ناخنی در کتابخانه و موزه ملی ملک

برگزاری دوره آموزشی خط ناخنی در کتابخانه و موزه ملی ملک به گزارش روابط عمومی مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، این مؤسسه در ادامه کلاس های آموزشی خود با هدف گسترش هنرهای ایرانی- اسلامی دوره آموزشی خط ناخنی را برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۱ در اخبار موسسه

کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار میکند: نمایشگاه منتخب آثار تصاویر دومین دوسالانه تصویرگری نیایش

کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار میکند: نمایشگاه منتخب آثار تصاویر دومین دوسالانه تصویرگری نیایش به گزارش روابط عمومی مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، از تاریخ 20 مهرماه 91 نمایشگاهی با عنوان "منتخب آثار تصاویر دومین دوسالانه تصویرگری نیایش" در محل این مؤسسه برگزار میشود.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۹ مهر ۱۳۹۱ در اخبار موسسه

رونمایی از دیوان حافظ در کتابخانه و موزه ملی ملک

رونمایی از دیوان حافظ در کتابخانه و موزه ملی ملک به گزارش روابط عمومی مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، به مناسبت گرامیداشت روز حافظ، این مؤسسه یکی از نفیس ترین نسخه های خطی دیوان حافظ خود را در معرض دید علاقمندان قرار می دهد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۱ در اخبار موسسه

دوره های آموزشی پائیز در کتابخانه و موزه ملی ملک

دوره های آموزشی پائیز در کتابخانه و موزه ملی ملک به گزارش روابط عمومی مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، این مؤسسه در نظر دارد تا برای فصل پائیزسال 1391 خورشیدی، دوره های آموزشی "دوره تکمیلی لاکی؛ با محوریت بوم‌سازی در آثار لاکی "برگزار کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۱ در اخبار موسسه