نشست «بررسی فراهم‌آوری نسخه‌های خطی و کتاب‌های قدیمی» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد

نشست «بررسی فراهم‌آوری نسخه‌های خطی و کتاب‌های قدیمی» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد کتابخانه و موزه ملی ملک، نشست «بررسی فراهم‌آوری نسخه‌های خطی و کتاب‌های قدیمی» را با حضور کارشناسان کتابخانه‌های بزرگ و مراکز فرهنگی، هم‌زمان با هفته کتاب، کتاب‌خوانی و کتابدار 1398 برگزار کرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۸ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

نمایشگاه «چهل حدیث نبوی» در فرهنگ‌سرای متروی تهران برپا شد

نمایشگاه «چهل حدیث نبوی» در فرهنگ‌سرای متروی تهران برپا شد فرهنگ‌سرای متروی تهران (ایستگاه شهید بهشتی) با همکاری کتابخانه و موزه ملی ملک، نمایشگاه «چهل حدیث نبوی» را به مناسبت هفته کتاب، کتاب‌خوانی و کتابدار برپا کرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۸ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی بازدید‌های خاص

نمایشگاه «آغازنامه» با همکاری کتابخانه و موزه ملی ملک، در موزه کتاب و میراث مستند ایران برپا شد

نمایشگاه «آغازنامه» با همکاری کتابخانه و موزه ملی ملک، در موزه کتاب و میراث مستند ایران برپا شد موزه کتاب و میراث مستند ایران با همکاری کتابخانه و موزه ملی ملک، نمایشگاه «آغازنامه» را به مناسبت هفته کتاب، کتاب‌خوانی و کتابدار برپا کرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی بازدید‌های خاص

تورهای ویژه قصه‌گویی و کتاب‌خوانی برای کودکان و نوجوانان در کتابخانه و موزه ملی ملک

تورهای ویژه قصه‌گویی و کتاب‌خوانی برای کودکان و نوجوانان در کتابخانه و موزه ملی ملک کتابخانه و موزه ملی ملک، تورهای ویژه بازدید برای کودکان و نوجوانان با رویکرد قصه‌گویی و کتاب‌خوانی، هم‌زمان با فرارسیدن هفته کتاب، کتاب‌خوانی و کتاب‌دار برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی بازدید‌های خاص

کتابخانه و موزه ملی ملک از استاد برجسته نقاشی پشت شیشه و آینه تقدیر و تجلیل کرد

کتابخانه و موزه ملی ملک از استاد برجسته نقاشی پشت شیشه و آینه تقدیر و تجلیل کرد آیین گرامی‌داشت میلاد پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله و سلم (برپایه سفارش حاج حسین آقا ملک بنیان‌گذار و واقف کتابخانه و موزه ملی ملک در وقف‌نامه ) و میلاد امام جعفر صادق علیه‌السلام همراه با گشایش دو نمایشگاه «مینای هفت‌رنگ» (گزیده آثار استاد و هنرجویان نقاشی پشت شیشه برپایه کاشی‌های ایرانی از دوره صفوی تا روزگار قاجار) و «روایت صادق» (گزیده نسخه‌های خطی منسوب به امام جعفر صادق علیه‌السلام در کتابخانه و موزه ملی ملک) عصر پنج‌شنبه 23 آبان 1398 خورشیدی در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران برپا شد.

ادامه مطلب

کتابخانه و موزه ملی ملک آیین وقف‌نامه‌ای گرامی‌داشت میلاد پیامبر اکرم (ص) را برگزار می‌کند

کتابخانه و موزه ملی ملک آیین وقف‌نامه‌ای گرامی‌داشت میلاد پیامبر اکرم (ص) را برگزار می‌کند کتابخانه و موزه ملی ملک، آیین گرامی‌داشت میلاد پیامبر اکرم صلی‌‌الله علیه و آله و سلم را به سفارش حاج حسین آقا ملک بنیان‌گذار و واقف کتابخانه و موزه ملی ملک در وقف‌نامه، به همراه جشن گرامی‌داشت میلاد امام جعفر صادق علیه‌السلام در روز پنج‌شنبه 23 آبان 1398 خورشیدی در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران برپا می‌کند.

ادامه مطلب

غرفه کتابخانه و موزه ملی ملک را در پنجمین «جشنواره علم برای همه» ببینید

غرفه کتابخانه و موزه ملی ملک را در پنجمین «جشنواره علم برای همه» ببینید کتابخانه و موزه ملی ملک، دوستداران علم و دانش به ویژه کودکان و نوجوانان را به حضور در پنجمین دوره «جشنواره علم برای همه» در باغ‌موزه قصر و دیدار غرفه بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران فرامی‌خواند.

ادامه مطلب

نمایشگاه «روایت صادق» گزیده نسخه‌های خطی منسوب به امام جعفر صادق (ع) در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد

نمایشگاه «روایت صادق» گزیده نسخه‌های خطی منسوب به امام جعفر صادق (ع) در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد نمایشگاه «روایت صادق» گزیده نسخه‌های خطی منسوب به امام جعفر صادق علیه‌السلام در کتابخانه و موزه ملی ملک، با نمایش چهارده نسخه خطی در موضوع‌های گوناگون، بازگشته به سده‌های یازدهم تا سیزدهم هجری، در روز پنج‌شنبه 23 آبان 1398 خورشیدی در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران گشایش می‌یابد.

ادامه مطلب

نمایشگاه «مینای هفت‌رنگ» گزیده آثار نقاشی پشت شیشه در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد

نمایشگاه «مینای هفت‌رنگ» گزیده آثار نقاشی پشت شیشه در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد کتابخانه و موزه ملی ملک، نمایشگاه «مینای هفت‌رنگ»، گزیده آثار استاد و هنرجویان کارگاه نقاشی پشت شیشه را با هدف باززنده‌سازی کاشی ایرانی از دوره صفوی تا روزگار قاجار در روز پنج‌شنبه 23 آبان 1398 خورشیدی از ساعت 15 هم‌زمان با برگزاری آیین گرامی‌داشت میلاد پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله و سلم در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران برپا می‌دارد.

ادامه مطلب

همکاری کتابخانه و موزه ملی ملک با جامعه دانشگاهی کشور گسترش می‌یابد

همکاری کتابخانه و موزه ملی ملک با جامعه دانشگاهی کشور گسترش می‌یابد با امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک فرهنگی و علمی میان موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک و دانشگاه میبد، همکاری بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران با جامعه دانشگاهی کشور گسترش می‌یابد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها