استاد «سیدعبدالله انوار» نخستین عضو افتخاری تالار محققان کتابخانه و موزه ملی ملک

استاد «سیدعبدالله انوار» نخستین عضو افتخاری تالار محققان کتابخانه و موزه ملی ملک هم‌زمان با گشایش تالار محققان کتابخانه و موزه ملی ملک، نخستین کارت ویژه و افتخاری این تالار به استاد «سیدعبدالله انوار اهدا شد».

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۳ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها

​گشایش نمایشگاه میراث مشترک ایران و عراق به روایت آثار کتابخانه و موزه ملی ملک

​گشایش نمایشگاه میراث مشترک ایران و عراق به روایت آثار کتابخانه و موزه ملی ملک نمایشگاه میراث مشترک ایران و عراق به روایت آثار کتابخانه و موزه ملی ملک، هم‌زمان با آیین گرامی‌داشت میلاد پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله با کوشش و همکاری مجمع ذخائر اسلامی، موسسه تاریخ علم و فرهنگ (قم- ایران) و کتابخانه و موزه ملی ملک، در مکان این موقوفه آستان قدس رضوی گشایش یافت.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۳ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها برنامه‌های آموزشی

گسترش فضای کتابخانه‌ای موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک از ۳۶۰ به ۱۴۷۰ متر

گسترش فضای کتابخانه‌ای موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک از ۳۶۰ به ۱۴۷۰ متر مدیرعامل موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک در آیین گرامی‌داشت میلاد پیامبر صلی‌الله علیه و آله گفت: «فضای موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک پس از دگرگونی‌های صورت گرفته، از ۳۶۰ متر به فضایی به ابعاد ۱۴۷۰ متر گسترش یافته است.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۳ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها

برگزاری نمایشگاه میراث مشترک ایران و عراق به روایت آثار کتابخانه و موزه ملی ملک

برگزاری نمایشگاه میراث مشترک ایران و عراق به روایت آثار کتابخانه و موزه ملی ملک نمایشگاه میراث مشترک ایران و عراق به روایت آثار کتابخانه و موزه ملی ملک، هم‌زمان با برگزاری آیین گرامی‌داشت میلاد پیامبر صلی‌الله علیه و آله در روز پنج‌شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ خورشیدی گشایش می‌یابد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۳ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها

کارت‌های ویژه تالار محققان کتابخانه و موزه ملی ملک به نخبگان و مقامات فرهنگی کشور اهدا می‌شود

کارت‌های ویژه تالار محققان کتابخانه و موزه ملی ملک به نخبگان و مقامات فرهنگی کشور اهدا می‌شود کارت ویژه تالار محققان کتابخانه و موزه ملی ملک، هم‌زمان با گشایش تالارهای جدید کتابخانه و برگزاری آیین گرامی‌داشت میلاد پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله، به گونه‌ای نمادین به نخبگان و مقامات فرهنگی ایران اهدا خواهد شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۳ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها

گشایش تالارهای جدید کتابخانه و رونمایی از سامانه الکترونیک آثار کتابخانه و موزه ملی ملک

گشایش تالارهای جدید کتابخانه و رونمایی از سامانه الکترونیک آثار کتابخانه و موزه ملی ملک هم‌زمان با آیین گرامی‌داشت میلاد پیامبر صلی‌الله علیه و آله در کتابخانه و موزه ملی ملک، تالارهای جدید کتابخانه گشایش می‌یابد و از سامانه الکترونیک آثار و پایگاه اطلاع‌رسانی مجازی این موقوفه فرهنگی رونمایی می‌شود.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۳ در اخبار موسسه مراسم و آیین‌ها

نشست تخصصی «عکاسی آثار موزه‌ای» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

نشست تخصصی «عکاسی آثار موزه‌ای» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود اگر می‌خواهید دریابید فرآیند عکاسی از آثار موزه‌ای چگونه انجام می‌پذیرد و عکاسی از آثار تاریخی- موزه‌ای چه ویژگی‌ها و شرایطی دارد، در نشست علمی- تخصصی «عکاسی آثار موزه‌ای» در کتابخانه و موزه ملی ملک حضور یابید.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۳ در اخبار موسسه برنامه‌های آموزشی

روش‌های حفاظت پیشگیرانه و نگهداری از منسوجات و دست‌بافته‌ها در کتابخانه و موزه ملی ملک بررسی می‌شود

روش‌های حفاظت پیشگیرانه و نگهداری از منسوجات و دست‌بافته‌ها در کتابخانه و موزه ملی ملک بررسی می‌شود برگزاری نشست پژوهشی حفاظت و مرمت در روز یک‌شنبه 26 مرداد 1393 خورشیدی روش‌های حفاظت پیشگیرانه و نگهداری از منسوجات و دست‌بافته‌ها در کتابخانه و موزه ملی ملک بررسی می‌شود

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ در اخبار موسسه

سومین جشنواره ناصرخسرو در کتابخانه و موزه ملی ملک آغاز می‌شود

سومین جشنواره ناصرخسرو در کتابخانه و موزه ملی ملک آغاز می‌شود با گشایش نمایشگاه سفرنامه‌های تاریخی در روز یک‌شنبه 12 مرداد 1393 خورشیدی سومین جشنواره ناصرخسرو در کتابخانه و موزه ملی ملک آغاز می‌شود با گشایش نمایشگاه سفرنامه‌های تاریخی در موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، سومین جشنواره ناصرخسرو در روز یک‌شنبه 12 مرداد 1393 خورشیدی، کار خود را آغاز خواهد کرد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ در اخبار موسسه

دوره آموزشی «کهنه‌چاپ‌های ایرانی و اسلامی (چاپ سنگی، چاپ سربی و ...)» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

دوره آموزشی «کهنه‌چاپ‌های ایرانی و اسلامی (چاپ سنگی، چاپ سربی و ...)» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود از تاریخ چاپ در جهان اسلام و ایران تا فهرست‌نگاری و ماخذشناسی کتاب‌های چاپ سنگی و سربی دوره آموزشی «کهنه‌چاپ‌های ایرانی و اسلامی (چاپ سنگی، چاپ سربی و ...)» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۰۶ مرداد ۱۳۹۳ در اخبار موسسه