امضای تفاهم‌نامه همکاری میان فرهنگستان زبان و ادب فارسی و کتابخانه و موزه ملی ملک

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان فرهنگستان زبان و ادب فارسی و کتابخانه و موزه ملی ملک غلامعلی حداد عادل: حاج حسین ملک نشان داد ثروت را چگونه باید صرف کرد اعضای فرهنگستان زبان و ادب فارسی در روز دوشنبه 22 آذر 1391 خورشیدی با حضور در کتابخانه و موزه ملی ملک، به تماشای نسخه‌های خطی و آثار بی‌بدیل موزه‌ای نشستند که حاج حسین ملک در 8 دهه از زندگی خود از سراسر ایران و جهان گرد آورده بود؛ نسخه‌های خطی و آثاری که استادان بزرگ زبان و ادب فارسی را به تحسین و شگفتی واداشت.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۱ در اخبار موسسه

دریچه

مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک برای ارتقاء سطح آگاهی مراجعان خود نشریه داخلی را به نام دریچه تولید می کند که شما می توانید در بخش تازه ها ششمین شماره آن را مطالعه نمائید.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۱ در اخبار موسسه

کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار میکند؛ مراسم سوگواری سالار شهیدان

کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار میکند؛ مراسم سوگواری سالار شهیدان به گزارش روابط عمومی مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یارانشان مراسم بزرگداشتی در این مؤسسه برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۱ در اخبار موسسه

برگزاری دوره آموزشی خط ناخنی در کتابخانه و موزه ملی ملک

برگزاری دوره آموزشی خط ناخنی در کتابخانه و موزه ملی ملک به گزارش روابط عمومی مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، این مؤسسه در ادامه کلاس های آموزشی خود با هدف گسترش هنرهای ایرانی- اسلامی دوره آموزشی خط ناخنی را برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۱ در اخبار موسسه

کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار میکند: نمایشگاه منتخب آثار تصاویر دومین دوسالانه تصویرگری نیایش

کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار میکند: نمایشگاه منتخب آثار تصاویر دومین دوسالانه تصویرگری نیایش به گزارش روابط عمومی مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، از تاریخ 20 مهرماه 91 نمایشگاهی با عنوان "منتخب آثار تصاویر دومین دوسالانه تصویرگری نیایش" در محل این مؤسسه برگزار میشود.

ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ ۱۹ مهر ۱۳۹۱ در اخبار موسسه